Startamob.com моля дайте ми сериозни съвети как да почна да вадя по някой лев

Startamob.com моля дайте ми сериозни съвети как да почна да вадя по някой лев от този сайт,моля без тъпи шеги,сложил съм адсенс,аффилейт към амазон,но за сега нишо ,трафик съм купил,оптимизация сам направил,наистина разчитам на вашите съвети
 
От: Startamob.com моля дайте ми сериозни съвети как да почна да вадя по някой лев

Добре тогава за да ми обърнете внимание търся съдружник,който да ми помогне сайта да изкарва пари и делим по рано,пишете на лично
 
От: Startamob.com моля дайте ми сериозни съвети как да почна да вадя по някой лев

Здравей, горе долу имам същите проблеми като теб и за това съвети не се ангажирам да давам, просто съм доста нов в тази област, но с радост бих ти предложил ако имаш желание да публикуваш статия-ревю на продукт, ще се радвам ако е "киндъл", обем на ревюто 500+думи, 1 или 2 снимки и линк към твоя сайт, напълно безплатно.

Първия сайт от подписа ми!

Пиши ако имаш интерес, ако ли не успех.
 
От: Startamob.com моля дайте ми сериозни съвети как да почна да вадя по някой лев

Може ли да ти видя сайта, дай линк на лична ако искаш?
 
От: Startamob.com моля дайте ми сериозни съвети как да почна да вадя по някой лев

Ами исках да видя на колегата сайта, но щом си дал твоя няма проблем. Печелиш ли от този сайт, видях една грешка, която и аз допусках в началото.
 
От: Startamob.com моля дайте ми сериозни съвети как да почна да вадя по някой лев

Извинявам се, помислих, че към мен е въпроса. Имам 5 продажби за последните 45 дена, но ще се радвам да споделиш къде съм сгрешил, първи сайт ми е и съм доста бос, пък може и някой друг новак да прочете и да му свърши работа написаното от теб.

Иначе на колегата сайта можеш да видиш в първия пост:)
 
От: Startamob.com моля дайте ми сериозни съвети как да почна да вадя по някой лев

Извинявам се, помислих, че към мен е въпроса. Имам 5 продажби за последните 45 дена, но ще се радвам да споделиш къде съм сгрешил, първи сайт ми е и съм доста бос, пък може и някой друг новак да прочете и да му свърши работа написаното от теб.

Иначе на колегата сайта можеш да видиш в първия пост:)
Аз май не съм го забелязъл, нещо съм разсеян и в заглавието го е писал. Виждам, че твоя сайт е туристически, а линковете на амазон не са свързани с твоите ключови думи, поне така предполагам. Ако използваш афлийт програма свързана с тематиката на сайта ти ще имаш повечко продажби. Колко посещения имаш месечно?
 
От: Startamob.com моля дайте ми сериозни съвети как да почна да вадя по някой лев

Посещенията са 75% органик от Г, но не са много за последните 30 дена 500 уникални, чакам да ме одобрят от ТрипАдвайсор, ако не стане до седмица ще мина към Букинг, а банерите от амазон ги сменям често, просто все още пробвам кое предизвиква повече интерес.

Всичко си правя сам и ми отнема много време (все още се уча), но е без реклама за сега и гледам сайта да се развива натурално - качвам редовно статии и като заприлича на завършен сайт ще помисля и за реклама.

Благодаря ти!

Извинявам се на колегата който пусна темата, но дано и той се включи и да стане полезно за всички ни.
 
От: Startamob.com моля дайте ми сериозни съвети как да почна да вадя по някой лев

Интересувалите, печалба от Aдсенс и Aмазон или по-точно казано микронишови сайтове? Няма нужда от реклама по скоро малко SEO.
 
От: Startamob.com моля дайте ми сериозни съвети как да почна да вадя по някой лев

За да не става, обяснението тук ще ти пиша на лично, ако те интересува сътрудничество. Става въпрос за En сайтове.
 
От: Startamob.com моля дайте ми сериозни съвети как да почна да вадя по някой лев

Сподели, винаги може да се пробва нещо ново!

Поздравления за сайтчето от мен. Преди няколко месеца засякох твой пост тук и разгледах сайта. Много ми допадна замисъла и реализацията.
За по-нататъшното развитие може би трябва по-добре да си позиционираш таргет групата. Изпипване на детайлите на идеята и на самия сайт. Може да хвърлиш едно око и на конкуренцията. Всичко това е много общо казано де, за подробностите трябва да се помисли.

Успех
 
  • Like
Реакции: dnc
От: Startamob.com моля дайте ми сериозни съвети как да почна да вадя по някой лев

Благодаря Shalon ! Ако имаш конкретни идеи,може да ги споделиш с мен на ЛС,и може да направим нещо заедно
 

Горе