Stipe ban, заради дропшипинг

simba

New Member
Здравейте,

Преди няколко дни направих сайт с цел международен дропшипинг на един продук в платформата Clickfunnels. Проблемът е че след като избрах Stripe, като начин за разплащане и след като вече бях получил една продажба и съответните средства от нея бяха в Stripe сметката, извендъж на главната ми страница в Stripe получих съобщението : Your account isn’t eligible. Unfortunately, your business isn’t eligible to use Stripe because it doesn't meet our Terms of Service.

След като се разрових установих, че според техния Terms of Service с дата 28 Октомври 2020 сред забранените от тях "high-risk" бизнеси попада и dropshipping-ът.

Тоест дори и да си изряден документално, те могат да те отхвърлят на това основание.

Въпросът ми е как вие успявате да дропшипвате със Stripe, без да бъдете отхвърляни по този начин?

*ПС: Чисто документално не съм изряден и нямам регистрирана фирма, но точно тази клауза ме спира да го направя. т.е. дори и да регистрирам фирма, те пак ще видят, че сайтът е дропшипинг и ще ми кажат да се ш*бам
 
USA фирма, PayPal и не се занимавай с глупости. Питай Геомил - работи така от 15 години. И не само той. Всички.
 
Кои пък по дяволите са тия мишки Stripe, че да минат дропшипинга като високорисков бизнес? Всичко, или поне повечето по-малки търговци работят на този модел.

Не се занимавай с глупости и работи само със сериозни бизнеси и такива, които не са паднали от космоса. Да ходят да ти таковат манафите на Централна гара.
 
Не се занимавай с такива дребни мишки като Страйп и Пейпал - давай с наложен платеж!
 

Горе