STOP! => Грижа за уеб-сайтове от А до Я <= !STOP

Krasmax

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Темата е неактуална, нека администратора на сайта прецени какво да прави с нея.
 
Последно редактирано:
От: STOP! => Грижа за уеб-сайтове от А до Я <= !STOP

Очаквай утре дизайнерите и уеб разработчиците да те подхванат на "къс пас".
"Защо?" е логично да попиташ. Нямаш цени (народни??), нямаш портфорио, не си написал грамотно какво предлагаш. Много е обширно от А до Я. Приеми го като положителна критика.
 
От: STOP! => Грижа за уеб-сайтове от А до Я <= !STOP

Тия пък разбират от seo-meo, дизайн, фотошоп,флаш,цсс,пхп,mysql,blogging,linux,hosting,ceo,javascript и още каквото се сетите ;)

























А чакай бе, кои бяха тия? :lol:
 
От: STOP! => Грижа за уеб-сайтове от А до Я <= !STOP

Темата е неактуална, нека администратора на сайта прецени какво да прави с нея.
 
Последно редактирано:
От: STOP! => Грижа за уеб-сайтове от А до Я <= !STOP

Може бая положителни изводи да си извадиш от горните мнения.
Примерно че обявата колкото и добре да е написана според теб, има разни 'дупки', дето най-вероятно ще попречат на успеха й специално ТУК.

Примерно в тоя си вид е по-подходяща за някой форум от типа на бгмама.
Или ако годината беше 2002.
Понеже това е уебмастърски форум и хората предпочитат да знаят какво точно ще получат; 'грижи' и 'занимаване' с уеб-сайта не са достатъчно конкретни понятия.

Липсват 2 ключови елемента - цени и/или портфолио.
Ако едното липсва, другото трябва да го компенсира.

Споделям опит само.
 
[email protected]? Да бяхте дали 10 лева поне за собствен домейн. Да не говорим за сайт. Представям си как ще ме "популяризирате в световната мрежа" ...
 
От: STOP! => Грижа за уеб-сайтове от А до Я <= !STOP

Нито сайт имате, нито емейла ви се появява където и да е било. Да не сте открили интернета вчера и днеска вече да продавате услуги ?
При търсене на мой емейл създаден преди 3 седмици (без да си го спамя или пускам нарочно) в гоогле ми го намира 35 пъти. Вашия емейл го намира само в тази тема !
 
От: STOP! => Грижа за уеб-сайтове от А до Я <= !STOP

Темата е неактуална, нека администратора на сайта прецени какво да прави с нея.
 
Последно редактирано:
От: STOP! => Грижа за уеб-сайтове от А до Я <= !STOP

@Noke
Не сте обърнали внимание на ключовите думи от представянето на услугите ни. Таргет-групата ни са онези клиенти без познания по уеб-дизайн, но желаещи присъствие в Мрежата. Нашата цел е да им помогнем да стартират в Интернет. Не предлагаме сложни динамични уеб-сайтове или онлайн магазини, а прости и малки такива.
Тези които се намират тук обикновенно отдавна са стартирали в мрежата. Аз не мога да видя ваш сайт стартирал в мрежата. Как очаквате някой да ви повярва, че можете да помогнете на друг да стартира в мрежата? Покажете вашия старт за да видим, че можете пък тогава няма да си чешем езиците, а ще ви бъдем клиенти. А да забравих, че един .com домейн е около 5$ + някои хостинг = пари която явно нямате или не можете да си позволите (може би нямате години за да имате карта с която да си ги платите?!?). Направете си примерен сайт с някакво портфолио и тогава пак пишете.
 
От: STOP! => Грижа за уеб-сайтове от А до Я <= !STOP

Притребвало ми е да споря, особено когат става дума за чужд интерес.
А постът ми е изцяло в твой интерес.
Тук не е лесно да пробиеш с такива услуги - разгледай наоколо...

Само не закачай правото ми да си 'чеша езика' тука, че навлизаш в да биг шит и тогаз вече почвам да споря :) ...
 
От: STOP! => Грижа за уеб-сайтове от А до Я <= !STOP

Притребвало ми е да споря, особено когат става дума за чужд интерес.
А постът ми е изцяло в твой интерес.
Тук не е лесно да пробиеш с такива услуги - разгледай наоколо...

Ама щом ти и екипът ти сте прекарали безсънни нощи в изграждане на маркетинговата стратегия, кой съм аз че да се обаждам... :wink:

Само не закачай правото ми да си 'чеша езика' тука, че навлизаш в да биг шит и тогаз вече почвам да споря...
 
От: STOP! => Грижа за уеб-сайтове от А до Я <= !STOP

Тия очевадно не могат да си подберат таргет групата, или по-скоро не могат да я намерят. Пък може и да нямат ясна представа каква им е таргет групата.

Аз си мислех, че някой е постнал някое интересно инфо А-Я за сайтовете, пък то пак шитня.
 

Горе