stream тв от андроид към пс

naskobg

Well-Known Member
Някой да знае някакъв начин по който мога да гледам телевизия от телефона към лаптоп/пс. Имам много решения предполагам и без да се налага да имам телефон.
Гледам мачове а повечето от тях ги дават по BTV Action (ако някой знае приложение/сайт който да излъчва тази телевизия да свирка) . Та има едно приложение което се нарича TV Bulgaria . Там има BTV Action и не забива както и с добро качество и искам (ако има начин) да гледам/прехвърля тази телевизия от телефона си на лаптопа.
Някакво решение?
 
От: stream тв от андроид към пс

Незнам дали е уместно, виждал съм какви ли не "изтрещяни" теми и са отговаряли. Ако няма желание или само оправдание че темата не е за тук това е друг въпрос.
 
От: stream тв от андроид към пс

Много ясно че няма проблем дали ще е в този форум просто @djimgibi е новобранец ето това ще ти е от полза, ако не стане дай малко повече инфо какъв ти е смартфонът или таблетът
 
От: stream тв от андроид към пс

Много ясно че няма проблем дали ще е в този форум просто @djimgibi е новобранец ето това ще ти е от полза, ако не стане дай малко повече инфо какъв ти е смартфонът или таблетът

Това кой е новобранец може да поспорим. Доколкото си спомням в този форум нелегалните дейности не се толерират. Затова писах, че не е много подходящо да се пита тук и дадох линк на теми в които се дискутира само това.
 
От: stream тв от андроид към пс

телефона е samsung S5 с ОС lollipop 5.0 ,пробвах с някои софтуери които правят mirror на телефона но забавя и върни на вълни ,може би защото минават през уеб. Примерно пуска някакъв сървиз на ip 192.168.0.101 port 5000 и виждам телефона си на този адрес. пускам тв но забавя. Опитах да пробвам през VLC но пак не става...

edit: JohnieBGN пробвах и твоя вариант с java ..3-5 кадъра в секунда ,при което гледането става невъзможно..


Много ясно че няма проблем дали ще е в този форум просто @djimgibi е новобранец ето това ще ти е от полза, ако не стане дай малко повече инфо какъв ти е смартфонът или таблетът
 
Последно редактирано:
От: stream тв от андроид към пс

е давай тогава си инсталирай андроид емулатор - BlueStacks и не се мъчи с огледала
 
От: stream тв от андроид към пс

Да знам за bluestacks но някак си няма качество при него..но явно няма решение друго..мерси все пак

е давай тогава си инсталирай андроид емулатор - BlueStacks и не се мъчи с огледала
 
От: stream тв от андроид към пс

Малко по-различно решение на твоя проблем е Android ТВ Бокс..
Предлагам ти това http://www.gearbest.com/tv-box/pp_1...cqXk7JVf0_z7OlruywGxRFD6Yvd-vC1B5QaArLl8P8HAQ
Слагаш си го на ТВ-то и си гледаш каквото искаш. Преди време имах http://www.amazon.com/MXQ-Android-4-4-TV-Box/dp/B00X597V8C обаче не що не можах да настроя херцовете и при по-дълго гледане имах чувството, ще ми замъглява погледа. Можеш да си слагаш различни приложения от маркета, ЛЕГАЛНО :)
 
От: stream тв от андроид към пс

виж acesportstream има бонус липса на кретенски бг коментатори
 
От: stream тв от андроид към пс

ТВ тунер за компа струва 12-30 лв
 
От: stream тв от андроид към пс

купуваш си докинг стейшън за телефона и вече имаш всичко на телевизора си чрез един hdmi кабел.

Ако наистина гледаше мачове щеше да инвестираш едни 10-20лв. на месец за да си гледаш всичко, а не да се мъчиш с някакви си пиратски програми.
 
От: stream тв от андроид към пс

за това не бях се сетил.имаш предвид micro sub към hdmi? това съм го правил на телевизора и е ок...въпроса е и че телевизора е зает от жената и детето ..а аз искам да си гледам на лаптопа.
това което го правя към тв само че да е на лаптоп...Някакъв софтуер трябва да има ,който да "вижда" gsm и да прекара сигнала
Също така нямам кабел тв до стаята където е лаптопа. Остава само решение ако е тунер. БТВ Action ефирна ли е ?
Телевизията ми е Burgas net ,имат си приложение за телевизии но нямат BTV Action. затова се мъча с някакво добро решение да гледам на лаптопа.


купуваш си докинг стейшън за телефона и вече имаш всичко на телевизора си чрез един hdmi кабел.

Ако наистина гледаше мачове щеше да инвестираш едни 10-20лв. на месец за да си гледаш всичко, а не да се мъчиш с някакви си пиратски програми.
 
Последно редактирано:
От: stream тв от андроид към пс

Нямам превдид "micro sub към hdmi". Написал съм ясно докинг стейшън -> https://www.youtube.com/watch?v=gMi3QtlMck4
Ефирните телевизии в Бургас, така че няма да те огрее.

След като имаш лаптоп за каво се мъчиш с телефона? Нали знаеш, че лаптопа ти дава повече възможности ;).
Кеф ти Ace Stream, SopCast, Flash и т.н.
 
От: stream тв от андроид към пс

да Ace Stream, SopCast, Flash са решения, просто исках да гледам мачовете на български..а шампионска лига е бтв екшън . не всеки път да се налага да търся канали от други страни.

Нямам превдид "micro sub към hdmi". Написал съм ясно докинг стейшън -> https://www.youtube.com/watch?v=gMi3QtlMck4
Ефирните телевизии в Бургас, така че няма да те огрее.

След като имаш лаптоп за каво се мъчиш с телефона? Нали знаеш, че лаптопа ти дава повече възможности ;).
Кеф ти Ace Stream, SopCast, Flash и т.н.
 
От: stream тв от андроид към пс

Ти сериозно ли? Искаш доброволно да гледаш гадно качество и да слушаш Смукачевия?

Ако ти е рутнат телефона има начини и без тунери и други джаджи, но за нерутнат...

Пробвай дали програмите за стриймване ще сработят с тази на която гледаш телевизия - повече стриймват към youtube, twich и тем подобни :)
 
От: stream тв от андроид към пс

не заради Смукачевия ...:) и телефона не е рутнат..в гаранция иначе да го бях рутнал.:)
Ти сериозно ли? Искаш доброволно да гледаш гадно качество и да слушаш Смукачевия?

Ако ти е рутнат телефона има начини и без тунери и други джаджи, но за нерутнат...

Пробвай дали програмите за стриймване ще сработят с тази на която гледаш телевизия - повече стриймват към youtube, twich и тем подобни :)
 
От: stream тв от андроид към пс

Някой да знае някакъв начин по който мога да гледам телевизия от телефона към лаптоп/пс. Имам много решения предполагам и без да се налага да имам телефон.
Гледам мачове а повечето от тях ги дават по BTV Action (ако някой знае приложение/сайт който да излъчва тази телевизия да свирка) . Та има едно приложение което се нарича TV Bulgaria . Там има BTV Action и не забива както и с добро качество и искам (ако има начин) да гледам/прехвърля тази телевизия от телефона си на лаптопа.
Някакво решение?

Принципно тези дето стримват към андроид приложения стримват и към web. Въпроса е да намериш саита и да гледаш през него направо на лаптопа...
 
От: stream тв от андроид към пс

тоест да го "снифна" ?ами приложението за андроид е tv bulgaria http://tvbg.tv/
Принципно тези дето стримват към андроид приложения стримват и към web. Въпроса е да намериш саита и да гледаш през него направо на лаптопа...
 

Горе