Sunrise и LandRush домейни от INSTRA? КАК?

daniio

Member
Някой позлвал ли е Инстра.ком?
Преди няколко дни направих пъръчка за 2 премиум домейнa, като и двата са за General Availability.
Какво става ако някой купи домейните на Sunrise периода, което няма как да стане за дадените фрази/думи, защото е само за собственици на трейдмарк, а за тези фрази няма. Или по време на LandRush периода, като цените в този пероид са 3000-10000$ и за единия малко ме съмнява някой да даде толкова, за втория подобни на търг са стигали $20к+.

Това значи ли, че ако никой не купи дадените домейни веднага щом отвори General Availability ще са мои? Има ли вероятност някой друг да е пуснал молба за същите, и ако да, какво става тогава?
Другото което ме вълнува, е че ми дръпнаха парите от картата а не намирам опция за рефънд в слувай, че те не успеят да регистрират дадения домейн за мен. За първия фазата за General Availability ще е след месец и половина, за втория ще е първата четвърт на 2016.

Някой правил ли е пъръчка през тях, или просто ще трябва да изчакам месец и половина, за да видя какво ще стане?

Мерси
 

Горе