SUPERHOSTING и малкият шрифт

От: Re: От: SUPERHOSTING и малкият шрифт

Едно време не бяха така, ама те и те като гошко пълен зян станаха.
Аз не мога да разбера, как 5-6 сайта останали при тях (повечето фирмени с по макс 10-20 посещения на ден) , и един дето прави по 200 посещения им зачуква cpu в макса на най-големия им план, а както казах на същия план с почти същия брой сайтове е имало и сайт 8+к. :lol: За тормоза с инодовете не ми се говори с това тотално си ме загубиха но, акакто и да е. Иначе кула е прав чистиш мейла и изпразваш яко, но като има някоя фирма към теб която си реве ама аз искам всичко да си имам и летиш с двеста в час :)

2006-2007 ги изпозлвах тогава бяха номер 1, но след това започнаха да развалят услугите...
 
От: Re: От: SUPERHOSTING и малкият шрифт

Подкрепям и с двете ръце, и с двата крака. :)
2006-2007 ги изпозлвах тогава бяха номер 1, но след това започнаха да развалят услугите...
 
Едно време и Google не бяха толкова лакоми. ;) Времената се менят.


Аз също не мога да разбера какви проблеми имат тези фирмички, но както казах, като не ви харесва, вхащате си чукалата и си намирате друг. Баси дилемата. Какво даже става дума за тях. :)

Всичко на практика струва пари, но им и начин, по който може да се каже, не ще те кръцнем бате, щото не купуваш големия план. На моя приятел му спестиха факта, че има спам мейли, както и че има няколко инсталации на WP, който висят. Много ясно, не е тяхна работа, но мисля, че като ги попиташ, може поне едно напътствие да ти дадат. Така и те ще имат доверието на клиента, а той ще си остане доволен от облужването.
 
Re: От: Re: От: SUPERHOSTING и малкият шрифт

2006-2007 ги изпозлвах тогава бяха номер 1, но след това започнаха да развалят услугите...

За това и има алтернативи, които бих предпочел. Аз и тогава не ги харесвах, защото наливаха къде ли не и нищо в двата най-големи форума за онлайн бизнес. От тогава знаех, че са криви. Сега им личи даже. ;)
 
От: Re: От: Re: От: SUPERHOSTING и малкият шрифт

За това и има алтернативи, които бих предпочел. Аз и тогава не ги харесвах, защото наливаха къде ли не и нищо в двата най-големи форума за онлайн бизнес. От тогава знаех, че са криви. Сега им личи даже. ;)

Тогава ползвам споделен хостинг, не беше лош. Не ме интересуваше друго, качествена беше услугата, не мога да си крива душата. Сега, че в момента са гола вода е нормално :)
 
Re: От: Re: От: Re: От: SUPERHOSTING и малкият шрифт

Тогава ползвам споделен хостинг, не беше лош. Не ме интересуваше друго, качествена беше услугата, не мога да си крива душата. Сега, че в момента са гола вода е нормално :)

Те и HostGator бяха много добри и яки, ама сега са си една посредствена компаниика. ;) Явно е някакъв нормален цикъл в този бизнес. :D
 
От: Re: От: Re: От: Re: От: SUPERHOSTING и малкият шрифт

Те и HostGator бяха много добри и яки, ама сега са си една посредствена компаниика. ;) Явно е някакъв нормален цикъл в този бизнес. :D

Хах, тях само не съм ги ползвал :D
 
От: SUPERHOSTING и малкият шрифт

От 2008-ма ползвам услугите им. Пратил съм сумати хора да си купят хостинги и домейни от тях. Тази година обаче ще ги сменя. Щото просто стават досадни.
То вярно, че съм длъжен да изчета всичко ред по ред, ама с техните ограничения направо се осират вече.

И аз получих писмо предупреждение за големи файлове и много се издразних, тъй като от 6 години си архивирам по 1 архив и си го държа на сървъра. Как така досега нямаше проблем, а изведнъж стана проблем. Взеха да пищят за процесорно време, да ми спират сайта и ще се разделяме.

Аз лично поддържам медии и там има доста файлове. Това с броя на файловете е голяма тъпня. Ама те си знаят. Ако искат и още 200 тъпи условия да си измислят. Губят редовен клиент.
 
От: SUPERHOSTING и малкият шрифт

От 8 съм до тях братле, и мен ми писна, но и ми писна да обяснявам, а никой да не вярва и да си ги защитават. Писна ми и от гугълци, от бойковци, от полицици, и от всичко.
От 2008-ма ползвам услугите им. Пратил съм сумати хора да си купят хостинги и домейни от тях. Тази година обаче ще ги сменя. Щото просто стават досадни.
То вярно, че съм длъжен да изчета всичко ред по ред, ама с техните ограничения направо се осират вече.

И аз получих писмо предупреждение за големи файлове и много се издразних, тъй като от 6 години си архивирам по 1 архив и си го държа на сървъра. Как така досега нямаше проблем, а изведнъж стана проблем. Взеха да пищят за процесорно време, да ми спират сайта и ще се разделяме.

Аз лично поддържам медии и там има доста файлове. Това с броя на файловете е голяма тъпня. Ама те си знаят. Ако искат и още 200 тъпи условия да си измислят. Губят редовен клиент.
 
От: SUPERHOSTING и малкият шрифт

Ах това кисело грозде :lol:

17 сайта на 3 акаунта при тях 4 години как един проблем от описаните нямам. Ам така е момци с пръдня боя не става.
 
От: SUPERHOSTING и малкият шрифт

Крумов ако твоите сайтове са пръдня, недей да квалифицираш другите. Това, че ти нямаш гореизброените проблеми не е означава, че трябва да се изказваш като някакъв шибан капацитет. Може пък на твоят акаунт да не броят файловете и да можеш да си качваш гигабайти. Някакъв специален ще да си ти.

Ах това кисело грозде :lol:

17 сайта на 3 акаунта при тях 4 години как един проблем от описаните нямам. Ам така е момци с пръдня боя не става.
 
От: SUPERHOSTING и малкият шрифт

Само да вметна, че за нито един от случаите не става въпрос за акаунт от евтините. Но както казаха явно ти си със специални сайтове/акаунти.

Ах това кисело грозде :lol:

17 сайта на 3 акаунта при тях 4 години как един проблем от описаните нямам. Ам така е момци с пръдня боя не става.

Относно призивите за местене, то е ясно, но има предплатен период и тн...
 
От: SUPERHOSTING и малкият шрифт

Кое му е евтиното на един суперхостинг план, и на един впс?
Само да вметна, че за нито един от случаите не става въпрос за акаунт от евтините. Но както казаха явно ти си със специални сайтове/акаунти.



Относно призивите за местене, то е ясно, но има предплатен период и тн...
 
Re: От: SUPERHOSTING и малкият шрифт

Ах това кисело грозде :lol:

17 сайта на 3 акаунта при тях 4 години как един проблем от описаните нямам. Ам така е момци с пръдня боя не става.

Не се говори тук за няколко сайта с по 1-2ма на ден, сигурно става дума за нещо, което "трябва" да се ъпдейте до VPS-а. :)

Форумът е добре нашарен с банери на хостинг фирми, ако някой има желание, винаги може да се загледа.
 
От: SUPERHOSTING и малкият шрифт

Ах това кисело грозде :lol:
Ам така е момци с пръдня боя не става.

Да така е с пръдня боя не става защо не се сетят. Ето какво са ми писали.
"В този хостинг акаунт са разположени 74 717 файлове и директории (inodes). Това е 83.02%
от допустимия брой ай-нодове за план СуперСтарт. При услугата споделен хостинг,
според параметрите на ползвания хостинг план СуперСтарт, на акаунта могат да се
разположат до 90 000 ай-нода.

Допустимият брой ай-нодове, в зависимост от хостинг плана, е както следва:

- за хостинг план "СуперСтарт" – до 90 000 ай-нода за акаунт;
- за хостинг план "СуперПро" – до 180 000 ай-нода за акаунт;
- за хостинг план "СуперХостинг" – до 270 000 ай-нода за акаунт."

Имам само един домейн на Супер Старт не достигам и половината от разрешените 15 Gb. Две бази и общо взето това е. Ето ги и времената. Това ли е пръднята дето трябва да направи боя. Не мерси ще потърся от друго място да си взема боя. Сайта не WP или нещо от сорта а си е напълно оптимизирана за работа къстъм система.

Untitled-1.jpg
 
От: Re: От: Re: От: Re: От: SUPERHOSTING и малкият шрифт

Те и HostGator бяха много добри и яки, ама сега са си една посредствена компаниика. ;) Явно е някакъв нормален цикъл в този бизнес. :D

За Hostgator пък мога да ги плюя до утре сутринта без да спра :).
 
От: SUPERHOSTING и малкият шрифт

Жалкото е, че хората схващат само когато се опарят. Аз от доста време пея за това нещо, но няма сми. Едно време и mysql не се включваше в cpu времето. Сега наблъскаха и тези inodes.....
Да така е с пръдня боя не става защо не се сетят. Ето какво са ми писали.
"В този хостинг акаунт са разположени 74 717 файлове и директории (inodes). Това е 83.02%
от допустимия брой ай-нодове за план СуперСтарт. При услугата споделен хостинг,
според параметрите на ползвания хостинг план СуперСтарт, на акаунта могат да се
разположат до 90 000 ай-нода.

Допустимият брой ай-нодове, в зависимост от хостинг плана, е както следва:

- за хостинг план "СуперСтарт" – до 90 000 ай-нода за акаунт;
- за хостинг план "СуперПро" – до 180 000 ай-нода за акаунт;
- за хостинг план "СуперХостинг" – до 270 000 ай-нода за акаунт."

Имам само един домейн на Супер Старт не достигам и половината от разрешените 15 Gb. Две бази и общо взето това е. Ето ги и времената. Това ли е пръднята дето трябва да направи боя. Не мерси ще потърся от друго място да си взема боя. Сайта не WP или нещо от сорта а си е напълно оптимизирана за работа къстъм система.

Виж файлът 10311
 
От: SUPERHOSTING и малкият шрифт

Пускам тотален кеш. Да обясня какво имам в предвид, значи направил съм си го по мой си начин всичко се кешира в текстови фаил, след като се мине през една страница после се ползва само fopen и fread , за да изплюе готов фаил, но процесорното време няма падане.

И аз ги правя тези "магарии" ама използвам include ;)
 
От: Re: От: SUPERHOSTING и малкият шрифт

Не се говори тук за няколко сайта с по 1-2ма на ден, сигурно става дума за нещо, което "трябва" да се ъпдейте до VPS-а. :)

Форумът е добре нашарен с банери на хостинг фирми, ако някой има желание, винаги може да се загледа.

Разбира се, че всеки може да хоства където желае. Странно ми поведенито на българските потребители само защото нещо не са прочели или неразбрали веднага някой им е виновен. Умението да се търси вината винаги в друг е присъщо изцяло на нас като народ.

Винаги ние сме правите, винаги нашите сайтове са най-най, а на опонента са леш, винаги хостинга ни е преебал, винаги са ни спрели сървъра когато имам 15 клик долара и ще загубим 22 цента, винаги разбираме повече от съпорта еди къде си.....
 

Горе