Superhosting с нов дизайн

eLast

Active Member
Какво ще кажете за новия дизайн на суперхостърите?
Честит да им е!
Лично за мен е малко разхвърлян. Вие какво ще кажете?
 
От: Superhosting с нов дизайн

Доста са разбъркали нещата малко трудно се ориентирам :twisted:
 
От: Superhosting с нов дизайн

На началната страница СуперПро и СуперХостинг плановете са с еднаква цена...?
 
От: Superhosting с нов дизайн

Ако поработят и върху мобилната версия на сайта, цена няма да имат :)
 
От: Superhosting с нов дизайн

Ужасен е според мен.. HTML 5 превръща сайтовете в професионални... скролиращи дъски
 
От: Superhosting с нов дизайн

Не само, че дизайна е ужасен, ама и впс-а ми при тях не се зарежда от половин час....
Без коментар!
 
Re: От: Superhosting с нов дизайн

Ужасен е според мен.. HTML 5 превръща сайтовете в професионални... скролиращи дъски

То това не е въпрос до html5 html4 или html10, а до дизайнер :)

В случая суперхостинг са си насрали нещо, коеот с годините бяха стегнали и направили доста работещо и удобно. Това новото е правено прекалено на парче. Някой е казал ей това е супер яко дай да го сложим, друг е казал за второ, трети за трето. Всички идеи са налепени и се получило това нищо нещо.

Дизайна не е стегнат, не е удобен/достъпен. Началната страница не върши работа да презентира услугите, напротив. Нито пък вирши работа на текущите клиенти. Изобщо ще мине бая време да се изчисти и да стигне поне до там, до където бяха докарали в предишния си вид.
 
От: Re: От: Superhosting с нов дизайн

То това не е въпрос до html5 html4 или html10, а до дизайнер :)

В случая суперхостинг са си насрали нещо, коеот с годините бяха стегнали и направили доста работещо и удобно. Това новото е правено прекалено на парче. Някой е казал ей това е супер яко дай да го сложим, друг е казал за второ, трети за трето. Всички идеи са налепени и се получило това нищо нещо.

Дизайна не е стегнат, не е удобен/достъпен. Началната страница не върши работа да презентира услугите, напротив. Нито пък вирши работа на текущите клиенти. Изобщо ще мине бая време да се изчисти и да стигне поне до там, до където бяха докарали в предишния си вид.

За пореден път правилото "Когато нещо работи добре - НЕ ГО ПИПАЙ" е точно. Не вярвам да им пука какво ще се каже и изпише по темата, все пак са лидери в бранша :)
 
От: Superhosting с нов дизайн

В никакъв случай не бих нарекъл промяната "нов дизайн". Сега влязох да погледна. Има някакво ново меню отгоре. Надолу си е почти същото. Дизайнът не е променян. Цветовете и заоблените правоъгълници са същите като преди. Логнах се да видя как е контролният панел за подновяване на хостинги, домейни и други работи. Там пък съвсем нищо не е пипано.
 
От: Superhosting с нов дизайн

Подкрепям, това не е нов дизайн, ако трябва да сме честни, това е преструктуриране или даже пренареждане на стария. Не ми харесва. Сравнение с меджународните компании, този доста изостава и кой "оптимизатор" им е казал, че непременно трябва да започнат с текст преди да разположат елемените отгоре.

Линковете във футъра изглеждат меко казани зле. Всичко е мега разхвърлено и неподредено и ако съм някой нов клиент, който иска да намери нещо веднаг - забрави. Да вземат да се замислят за нещо наистина добро и корпоративно, това изглежда като все едно си на сайта на някой цирк. Вижте новите коне с жунглиращ палячо върху тях. :)

Защо тези фирми не инвестират в IT. Уж IT, пък нищо IT не виждам в този сайт. :)
 
От: Superhosting с нов дизайн

Според мен, който е взел решението да се преструктурира сайта по този начин трябва да бъде уволнен :roll:
 
От: Superhosting с нов дизайн

Това меню отгоре го е правил някой ФБ маниак :) Ама нека има малко разнообразие. Сайта им така или иначе никога не е бил много подреден и функфионален. Например, до сега не съм им ползвал домейн чекъра, макар да имам 10-тина при тях.
 
От: Superhosting с нов дизайн

Здравейте! Искаме да уточним няколко неща във връзка с вашите коментари. Като цяло, както и повечето от вас споделиха, това не е нов сайт! :) Това е само стъпка 2 от процеса по изграждане на новия сайт, който официално обявихме преди около 2 месеца в блога ни: http://blog.superhosting.bg/web-site-footer.html. Тогава беше пуснат и настоящия футър.

Идеята, редизайна на сайта да се осъществява на стъпки, е точно, за да могат клиентите ни постепенно да свикват с новите функционалности и да е максимално удобно за вас. Редизайнът на сайта е съобразен максимално с обратната връзка на клиентите и с най-търсената информация. Разбира се, както и в блога категорията “уеб Сайтът и вашите съвети” (http://blog.superhosting.bg/category/superhosting-web-site) казахме, за нас е много важно и ще е много полезно всеки, който иска да сподели своето мнение, да го направи, за да можем да предложим най-доброто решение - максимално функционален и ползваем сайт.

Относно настоящите промени в хедъра, навигационната лентата реално замества досегашната навигация, като линковете към отделните услуги и менюта са запазени. Навигацията е съобразена с редица тестове и тенденции, че се възприема като много удобно и user friendly решение. Във връзка с полето за търсене на домейни, направихме го още по-видимо на началната страница, което беше клиентската препоръка и в запитванията ви. Лесно и бързо реализирахме и логването в клиентския профил, което също беше препоръка на голям % от нашите клиенти, използващи ежедневно сайта ни.

Също така, след края на редизайна, мобилната версия ще е напълно функционална и удобна за използване. Съвсем скоро ще бъде пусната и новата версия на клиентския профил, където сме съобразили обратната връзка, за да го подобрим максимално като интерфейс на работа и като функционалност, включително добавяйки и много нови функции, които да улеснят работата ви.

Надяваме се да сме отговорили на въпросите ви и благодарим за обратната връзка! Ще се радваме да ни споделите и конкретни предложения и препоръки на website[a]superhosting.bg!

Приятен ден!
 
От: Superhosting с нов дизайн

Предишния дизайн ми харесваше повече, но пък този вид е по-инфомативен и съдържа повече контент като чели
 

Горе