Superhosting.bg Затъват

Green Bars

Well-Known Member
Прави ми впечатление че сайтовете ми тази седмица на няколко пъти са downtime, включително и сега на няколко пъти.
Не знам какви ги вършат тия от Суперхостинг, ама не ми харесва.
Не съм слагал някакъв измерител на даунтайма на сайтовете си, но ще взема да сложа
Препоръчайте нещо безплатно, с което да след колко време и кога сайтовете са ми фолу
 
От: Superhosting.bg Затъват

:) Явно проблема е само при теб аз съм супер доволен от тях и нямам такива проблеми. Защо не им пишеш или звъннеш съпорта им е просто уникален.
 
От: Superhosting.bg Затъват

Аз имам vps на superhosting и нямам проблеми от както го взех, преди на icn постоянно зацикляше и бавеше, а при superhosting е доста по-добре.
 
Мисля, че е прибързано да се правят генерални заключения като това в заглавието. Суперхостинг са едни от малкото, които реално развиват предлаганите услуги. Освен това имат страхотна поддръжка, ккато споменаха по-горе, за разлика от други компании, където съпорта се затруднява да подреди мисълта си в логически правилна последователност.
 
От: Superhosting.bg Затъват

И при мен има проблеми на единия акаунт от време на време с MYSQL-а... (ту го има, ту го няма)... тоест, скриптовете ми не могат да стигнат до БД-то. Два-три пъти го забелязах през последните 3-4 дни.
Но пък затова, хостингът на другите акаунти нямат проблем.
 
От: Superhosting.bg Затъват

Моят съвет е (както и на uni-web) да поискаш обяснение от поддръжката без значение къде ти е хоста. За тях ще е много лесно да локализират проблема и да ти кажат с какво и как може да бъде оправено. Често се случва заради скрипт или модул да се получава така.
 
От: Superhosting.bg Затъват

И аз имах подобни проблеми и ги смених, мой приятел уж бе на последния план на ВПС и постояно му падаше, кофтито бе че съпорта закъсва с отоговорите
 
От: Re: Superhosting.bg Затъват

Мисля, че е прибързано да се правят генерални заключения като това в заглавието.

Каквито и заглавия да се слагат като се влезе в темата ще се види, че след всеки негативен пост спрямо СХ.бг следват 10 положителни!
СуперХостинг.БГ са може би най-добрата хостинг компания в БГ! Прехвърлих всичките си сайтове при тях, новите си проекти също стартирам при тях, когато ме попитат за хостинг - препоръчвам тях!

Меко казано съм доволен от услугите им, съпорта им и общуването им лице в лице в офиса им (когато това се наложи...)
 
От: Superhosting.bg Затъват

След като си изтествам следващата седмица колко време са горе и колко долу сайтовете ще напиша в темата и ще стане по ясно.
Но както казах тази седмица на няколко пъти ги засичам, а реално да си работя по сайтовете макс 1 час дневно.
И аз ги хвалех до скоро, но почнаха да не ми харесват.
 
От: Superhosting.bg Затъват

Имам 4 хостинга и сайтове към тях и съм много доволен клиент. Съпорта е наистина уникален. Нямало е да имам проблем и да не е разрешен. Пипали са ми дори и по кода на сайтовете без да имат никакво задължение за това.
 
От: Superhosting.bg Затъват

Преди малко при мен 1 мойте сайтове изписа:
Resource Limit Is Reached
The website is temporarily unable to service your request as it exceeded resource limit. Please try again later.
 
От: Superhosting.bg Затъват

Аз имам чат-пат проблеми с тях, но като цяло съм много доволен. Съпорта им е отличен.
 
От: Superhosting.bg Затъват

Да, съпортът им е отличен, но очевидно авторът на темата не го е ползвал, а вместо това е предпочел да пусне тема във форума. Това е много нелогична тактика.
 
От: Superhosting.bg Затъват

брей всички предприемачи ли сте програмисти тука
Сите тука сме всестранно развити личности, вярваш или не...
Пробвай на ако не вярваш.
 
От: Superhosting.bg Затъват

Едва ли да затъват обаче преди малко получих мейл от тях и цялото писмо беше на маймуници до сега такова нещо не ми се беше случвало с друго писмо, добре че името на домейна е на латиница та се сетих че е за подновяване.
Иначе евалата им от линка направо на техният сайт без да ми иска пароли направо ми предложи сигурно всички възможни начини за плащане от БГ и го платих за секунди
 

Горе