superhosting.bg - никакъв пинг..няма cpanel.нищо

От: superhosting.bg - никакъв пинг..няма cpanel.нищо

Superhosting има денонощен съпорт. Пусни им билет с приоритет "спешно" и ще реагират за минути.
 
От: superhosting.bg - никакъв пинг..няма cpanel.нищо

Да, и по телефона става, но само ако случаят наистина е спешен и има нещо от сорта на хакерска атака. В случая с неработещ сайт ми се струва най-удачно да се пусне спешен билет през системата за съпорт. Ако не е много спешно от телефона така или иначе ще го препратят към сайта им за съпорт.
 
От: superhosting.bg - никакъв пинг..няма cpanel.нищо

всичко е наред..нямаше смисъл да пускам спешен билет..Досега това ми е за първи път суперхостинг да се "дънят" така.
 
От: superhosting.bg - никакъв пинг..няма cpanel.нищо

Провери ако си правил някакви промени по сайта си последните дни, дали ги има. Суперхостинг са имали хардуерен проблем вчера и последният им бекуп е бил от 07.02. на мен ми затриха писмата от последните 3 дни.
 
От: superhosting.bg - никакъв пинг..няма cpanel.нищо

дам ..всичко е ок..и след хардуерния им проблем.
 
От: superhosting.bg - никакъв пинг..няма cpanel.нищо

Е нали се хвалят че има RAID-ве, 99.99% uptime др. При хардуерен проблем с един рестарт или преместване на дисковете всичко трябва да е наред за минути.
Стискам палци на никои да не му се случва какво да ти се счупи машина, която се използва за production, но ако си взел предварителни мерки всичко ще е наред много бързо, дори няма да е нужно да търсиш бекъп.
 
От: superhosting.bg - никакъв пинг..няма cpanel.нищо

Аз със СуперХостинг съм имал много проблеми, но всички са били от моя глупост, хихи :) И съпорта ми е помагал бързо, дори грешката да си е моя. Като пример да стартирам не добре конфигуриран httpd, който за секунди вдига товара до 20-30, при което губя достъп по терминал до VPS. И други подобни случаи, но все по моя вина :)
 

Горе