Svejo се е*ава...

v3sk0z

New Member
Абе, забелязали ли сте, че Свежото се е*ава...
Като тръгна да добавям статия и натисна бутона изпрати.. ми пише


Възникна временен проблем...
Моля пробвайте да натиснете бутона Refresh на Вашия браузър след минутка, две.

А иначе си работи..
 
От: Svejo се е*ава...

след като msk го вземаха свежо ми се струва ще стане още по-водещ иначе по темата и на мен ми се шитва последните 4 5 дни понякога и homepage-a

Брей, сега виждам, че свежото не е част от нетинфо, както и дата.бг .. хмм Някой знае ли подробности за сделките?
 
От: Svejo се е*ава...

Брей, сега виждам, че свежото не е част от нетинфо, както и дата.бг .. хмм Някой знае ли подробности за сделките?

И мен ми е любопитно, мисля че останаха в миманса. Датата е на msk от доста време, свежото от около месец. Ако някой има инфо за сделките ще е интересно на всички мисля
 
От: Svejo се е*ава...

Свежото направо увяхва с тия проблеми - трафика му е 50% надолу последните месеци (преди станала свежа публикация носеше по 1000-2000 посетителия, сега пряко сили 500 - 1000) , сега остана само да видим кой ще вземе Vbox-а
 
От: Svejo се е*ава...

Ами то свежото беше интегрирано в ГБГ.БГ и на свежите статии от там много трафик идваше, ама сега не мога точно да разбера къде е интегрирано. Май в спортал.бг има някво прозорче за спортните статии. Аз лично не очаквах нетинфо да се раздели със свежото, ама явно не съм познал.
 
От: От: Svejo се е*ава...

Свежото направо увяхва с тия проблеми - трафика му е 50% надолу последните месеци (преди станала свежа публикация носеше по 1000-2000 посетителия, сега пряко сили 500 - 1000) , сега остана само да видим кой ще вземе Vbox-а
А забелязали ли сте, че в свежото където е секцията Топ Новини, стоят само едни и същи сайтове? Топ ново примерно стой новина от даден сайт която не е актуална, но в свежо си престоява няколко дни, докато излизат много и интересни неща. Плащат ли си, или тоя номер с коментарите под статията я изкарва напред? Под всяка статия която е в Топа има сто коментара от рода на "Добро утро", разни имотикони, после този пуснал линка отново пише добро утро, абе едни такива ... Някой може ли да вземе отношение?
 
От: Svejo се е*ава...

Да това е много смешния сайт. Преди няколко дена Свежо изтриха абсолютно всички мои публикации. Реших да ги попитам защо са го направили и до момента чакам отговор. Не си струва да си тровите нервите с този сайт.
 

Горе