Svejo.net тотално се омазаха

Green Bars

Well-Known Member
Така, какви са ми впечатленията на първо време.

Направиха така, че като си пусна линка и направо публикува като си тегли автоматично разни неща от страницата, няма значение, че заглавието не е като заглавие и ми набутва таговете там, омазва текста и прочее, пълна свинщина.

А и сега ми обърна внимание, че Тайтъл тага на началната им страница си им е УРЛ-а ?!?!?!?

Не знам кой го държи в момента този сайт, но от известно време вървят само надолу.
 
От: Svejo.net тотално се омазаха

Тъкмо преди малко това коментирахме, направо сами се прецакаха.
 
От: Svejo.net тотално се омазаха

Тотално се насраха откакто го взеха новите и аз оня ден забелязах. Преди постовете на главната правеха 2-3-4 пъти повече лайкове, сега са паднали яко.

И имаха разни алгоритми новите статиики да се показват насам-натам - да им се дава повече видимост, разни такива. Сега пускаш и потъва, само с чийтинг може да го свежнеш :)
 
От: Svejo.net тотално се омазаха

Аз отдавна съм спрял да качвам там. Сайтът е оспамен и в популярните са се наредили някакви авточасти, диети и пълни измишльотини, които реално и натурално няма как да станат "свежи". Има групички, които си разпределят гласовете и всичко е опорочено. Трафикът с интересна новина е изключително мизерен и най-често свежото излиза пред теб в резултатите. А сега този дизайн е доста по-грозен от предния.
 
От: Svejo.net тотално се омазаха

Има си един основен закон и той е: "Когато нещо работи добре не се пипа!"
Така че на тия какво им трябваше толкова да пипат по сайта не знам, при условие че много добре си работеше преди това
 
От: Svejo.net тотално се омазаха

От 2 години не го ползвам вече, за трафик 50 човека на свежа статия, по-добре да я пусна на абонатите ми в скайп, повече кликове ще има.
 
От: Svejo.net тотално се омазаха

Ама този сайт още ли го има, че и го ползвали някой хора. Интересно, бях забравил за него, мислех, че е фалирал. То каквото се докосне до гювеч и фалира: любими, фанопик (така ли се казваше, някаква измислена мрежа), сега и на свежо му идва редът... .
 
От: Svejo.net тотално се омазаха

Аз не им харесвам новия дизайн, стария ми харесваше повече. Но това не е болка за умиране, свиква се. Не знам дали са го оправили, но вчера като влизах текстовете бяха омазани от всякъде, как и какво се тегли и дърпа не знам ама беше лудница в статиите.
 
От: Svejo.net тотално се омазаха

Отвратителен е станал този сайт. Скоро не бях влизал. Няма и да влизам.
 

Горе