Tърсим 2-ма копирайтъра за редактиране на текстове на български език

GeriTsan

New Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Здравейте,

За момента преустановяваме търсенето на копирайтъри, защото набрахме достатъчно кандидати.

За нов проект търсим 2-ма копирайтъра за редактиране (пренаписване) на текстове на български език. Имаме базови материали на български и английски език.

Текстовете са в сферата на медицината.

Ангажимента е дългосрочен, а количеството на работата ще зависи от вашата натовареност и възможност да приемете нови задачи. Заплащането ще се реализира през ePay или по банков път, след като проверим дали изпратените текстове са уникални (не са копирани от някъде) и добре написани (нямат правописни грешки и запазват логиката на базовия текст).

Цена на пренаписан текст:
Между 300 до 400 думи - 4 лв.
Между 400 и 500 думи - 5 лв.
около 1 ст. на дума

На всеки кандидат ще изпратим примерен текст за пренаписване в размер до 300 думи и въз основа на качеството, с което е написан текста, ще подберем екипа.
 
Последно редактирано:
От: Tърсим 2-ма копирайтъра за редактиране на текстове на български език

Интересувам се от работата. Тъй като съм нова и не мога да пиша на лични, моля да ми изпратите имейл за връзка.
 
От: Tърсим 2-ма копирайтъра за редактиране на текстове на български език

Yordanka, може би не си пробвала скоро да пишеш на лична. Имаш 14 мнения и не би трябвало да имаш проблрми. Ограничението е 10 мнения. Успех!
 
От: Tърсим 2-ма копирайтъра за редактиране на текстове на български език

Здравейте, имам интерес, може да се свържете с мен.
 
От: Tърсим 2-ма копирайтъра за редактиране на текстове на български език

Здравейте, ако обявата Ви още важи, моля да ми пишете! :)
 
От: Tърсим 2-ма копирайтъра за редактиране на текстове на български език

Здравейте, имам интерес, ако все още предложението Ви е в сила, можете да се свържете с мен! 8)
 
От: Tърсим 2-ма копирайтъра за редактиране на текстове на български език

Здравейте! Интересувам се от обявата! Имам медицинско образование, което може да е от полза!
 
От: Tърсим 2-ма копирайтъра за редактиране на текстове на български език

Здравейте! Ще се радвам, ако мога да Ви бъда полезна. Имам завършена магистратура по българска филология, 9-годишен опит в един от най-реномираните вестници на Бургас преди да бъда съкратена, и 4-годишен опит като копирайтър.

С уважение: Стела Стоянова
 
От: Tърсим 2-ма копирайтъра за редактиране на текстове на български език

Здравейте!
Бих искала да кандидатствам за обявата. Тъй като съм нова, не мога да пиша лични съобщения. Ще се радвам, ако се свържете с мен.
 
От: Tърсим 2-ма копирайтъра за редактиране на текстове на български език

Също се интересувам от работата и искам да опитам.
Мога добре да превеждам от руски, но с английския не съм толкова добре че да превеждам медицинска тематика.
Но пренаписване от български на български ми е силата.
От години водя блог, смятам че с правописа нямам проблеми, и освен това работя бързо.
Работя като компютърен специалист в държавна институция от 15 години.
 
От: Tърсим 2-ма копирайтъра за редактиране на текстове на български език

Привет!
Ако все още търсите копирайтъри, може ли да ми пратите и на мен текст за пренаписване? :)
Благодаря и успех!

С уважение,
Мими Дончева
 
От: Tърсим 2-ма копирайтъра за редактиране на текстове на български език

Здравейте,
ако все още търсите хора, може ли да ми изпратите ткст и на мен?

Поздрави!
 
От: Tърсим 2-ма копирайтъра за редактиране на текстове на български език

Здравейте. Работила съм няколко години в тази сфера. В момента също пиша за сайт на здравна тематика, красота и т.н. Имам умея не само в пренаписването, но и в работа с wordpress платформата, в която редактирам своите материали и ги представям в завършен вид. Сега виждам обявата и бих желала да се включа в подбора на кандидати, ако вие прецените. Свържете се с мен на имейл: plamenakoleva88@abv. bg Благодаря предварително!
 

Горе