T-shirt Свети Валентин

От: T-shirt Свети Валентин

Колежката очевидно е добра дизайнерка, но технологично са я послъгали малко. И нормално не е длъжна да е перфектна във всичко.
1. Сублимацията е единствения по тъп печат от ситото... поне в момента не се сещам за технология която мразя повече /не е като да не я ползвам ама вече май само за чаши... и за нищо друго/
2. И за сублимация и за трансфер е най-добре да са 100% памук! - тоест не само че може, а е желателно!
3. Фолиото е не по-малко трайно от ситото... Да не кажа че е по-трайно... стига да внимавате с ютията...
4. Нямаш грижи за трасфер на цветна фланелка...
5. "Дигитална сублимация"... не ми е познато като понятие. Вероятно си имала напредвид директен печат върху тениските със солвентни мастила. Да това е доста добър вариант за дълги серии тениски. Но технологията позволява печат с бяло! /тоест е подходяща за цветни тениски/ Проблема е че белия цвят съхне бързо и за това не го предлагат защото трябва да имат постоянно натоварване.

Както казах колежката е добра в дизайна. Прасенцето е готино. Ще се радвам да работя с нея и ще се старая да ѝ помагам и с познанията в довършителния процес :) Което може да ѝ помогне да предлага крайни решения на своите клиенти.
 
От: T-shirt Свети Валентин

Аз определено съм фен на ситопечата, но не винаги е обоснован от комерсиална гледна точка в малките тиражи. Правил съм също монохромни творения на'скъпите' фолиа с термопреса за единични бройки(подаръци) - контрастни и издръжливи. Определено изпълнителите могат да те намразят ако е прекалено детайлно :). Дигиталния принтер също е добро и скъпо удоволствие. В крайна сметка можете спокойно да се доверите на човек, който се занимава с това и ви гарантира добро качество на приемлива цена. Все пак имате изображение без градиенти :)
 
От: T-shirt Свети Валентин

Колеги :) Обърнахме темата на форум относно печата :D
Тениските ще са готови във вторник това ще рече, че до тогава всеки, който иска фанелка трябва да напише в темата или на ЛС
За тези, които са извън София нека да упоменат отделно за да се знае, че ще трябва да се доставя.
Доставката е чрез Еконт и се поема от купувача.
 
От: T-shirt Свети Валентин

Ето точните цветове и модели на фанелките, както и размерите, които има
За мъжките ще има и в черно
t-shirts.jpg
 
От: T-shirt Свети Валентин

Тениските са налични , но са ограничени бройки :)
за покупка на Лс ще дам телефон за контакт
 
От: T-shirt Свети Валентин

Честит Празник на всички независимо кой какво празнува Свети Валентин или Трифон Зарезан

Много щастие и повече усмивки :)
 

Горе