TecDoc модул за опенкарт

D

Deleted member 47891

Guest
Здравейте интересувам се от TecDoc модул за опенкарт
 
Нямаш си на идея какво е TecDoc, нали? Какво мислиш, че е TecDoc, каталог безплатен със информация? Ако си платил, ще знаеш, че те имат всичко и кой точно TecDoc, на tecalliance?


Поздрави.
 
знам какво е текдок върпоса е че ми трябва за онлайн магазин имате ли повече информация
 
знам какво е текдок върпоса е че ми трябва за онлайн магазин имате ли повече информация


Ще ти отговоря на запитването на ЛС, няма проблем, всеки се учи, няма лошо.

Поздрави.
 
Добре де, светни ни и нас тук. Знам, че има такова магазини, които се описани в темата, но за жалост съм забравил за тях.

Интеграцията с TecDoc към Opencart я има още от преди 1.5.6 версията й. Но пак казвам, беше преди време и нямам много ясни спомени как се случваше. Модул ли беше, някакво автоматично теглене на XML, наливане по API, грам не се сещам, но се случваше. ;)
 
Трябва лиценз към tecalliance. Като имаш достъп до апи-то им лесно става след това както всяка интеграция с API. Ама понеже информацията е ОГРОМНА, ще трябва къстъм разработка според нуждите на магазина.
 
Последно редактирано:
Трябва лиценз към tecalliance. Като имаш достъп до апи-то им лесно става след това както всяка интеграция с API. Ама понеже информацията е ОГРМОНА, ще трябва къстъм разработка според нуждите на магазина.
авторът отдавна не чете щом разбра, че не става с модул за $20-30 :)
нали именно затова всички избират OpenCart, защото всичко там е по $5
 

Горе