Предлагам: TecDoc (Catalogue Garage Data/Pro, TecDoc Catalogue 2/3, spare parts) интеграция за Opencart, Wordpress, Shopify

Станимир И

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Здравейте, предлагам пълна интеграция на каталог TecDoc(Catalogue Garage Data/Pro, TecDoc Catalogue 2/3, spare parts) към следните системи: Opencart, Wordpress, Shopify.

Какво включва интеграцията:
- APi синхронизация с каталога на доставчика;
- Мапинг на категориите от каталога към вашата платформа;
- Изберателна информация за марка, тип, снимки или характеристики;
- Възможност за изборна информация от хакратеристиките, промяна на цените в процент или фиксиране;
- Избор за езици и наливане в платформата;
- Филтри: ГОДИНА, МАРКА, МОДЕЛ, РАЗМЕР НА ДВИГАТЕЛЯ, К.С. НА ДВИГАТЕЛЯ, ТИП НА ПРЕВОЗНОТО СРЕДСТВО;
- 6 месеца безплатна поддръжка след пълната интеграция;

Бележка: Интеграцията е писана на php и python, трябва да имате vps за вашата платформа, а не споделен хостинг.

Срок на изработка: 30 работни дни при предоставен каталог и достъп
Цена: 3700 - 4200 лв(Цената е валидна следващите 3 месеца, само с фактури се работи)

Поздрави.
 
Последно редактирано:
Чудно ми е с каква цел може да се използва в УЕБ, пък и публично..? Аз съм си нахакнал всички видове ауто-каталози и диагностики и си ги слагам на френдчета със сервизи 100% фрии, щото нали после услуги разни.. Те си ги ползват диво и щастливо, ама ОФ, пък публик няма изобщо сми.
Какъв е смисъла на идеята ти, не схващам въобще!?
 
Чудно ми е с каква цел може да се използва в УЕБ, пък и публично..? Аз съм си нахакнал всички видове ауто-каталози и диагностики и си ги слагам на френдчета със сервизи 100% фрии, щото нали после услуги разни.. Те си ги ползват диво и щастливо, ама ОФ, пък публик няма изобщо сми.
Какъв е смисъла на идеята ти, не схващам въобще!?

Здравей, има доста проекти ползващи TecDoc, това са магазини, доставчици и складове/вносители, примерно преди седмица интегрирахме на вътрешна система само определена категория от авто-мото индустрия, тази фирма внася части, има различни нужди всеки.


Поздрави.
 
Е така де, то и за това се ползват предимно. Ама за уеб, пък и уърдпрес 🤔
 
Е така де, то и за това се ползват предимно. Ама за уеб, пък и уърдпрес 🤔

Да, доста трудно става, но винаги има нужда от оптимизация на WordPress, той не носи много товар без намеса, дали от мен или уеб студиото което изработило сайта, досега не е имало проблем и винаги съм попадал на оптимизиран WordPress и носи до 300-500к ариткула при нужда, но разбира се, тук има силен VPS освен оптимизация на системата.

Поздрави.
 
Ти ли предлагаш или екипа ти от 40 програмиста :rolleyes:

Здравей, компанията е купена от друго уеб студиото, те първа ще се развива, аз ще работя още 5 години към нея като управител.
Вече са доста повече от 100 човека екип и работи на 18 държави, но тепърва ще се развива и слива.

Поздрави.
 
Здравей, компанията е купена от друго уеб студиото, те първа ще се развива, аз ще работя още 5 години към нея като управител.
Вече са доста повече от 100 човека екип и работи на 18 държави, но тепърва ще се развива и слива.

Поздрави.
Колега, много е хубаво, че предлагате разнообразни услуги, но защо трябва да си украсявате всичко? По този начин само се компрометирате.

Не знам за компанията от 100 човека екип, но на сайта ви не пише нищо за ЮЛ, което е собственик на сайта. Не е много професионално това...
И също сте писали, че сайта ви е от 2010г., а от 2013 до 2019г. на домейна, който ползвате има това според wayback machine:

1713772165311.png
И фейсбук страницата ви е от 2019г.

Като искате някой да ви се довери е желателно да не прекалявате с тези неща.


Успех.
 
Колега, много е хубаво, че предлагате разнообразни услуги, но защо трябва да си украсявате всичко? По този начин само се компрометирате.

Не знам за компанията от 100 човека екип, но на сайта ви не пише нищо за ЮЛ, което е собственик на сайта. Не е много професионално това...
И също сте писали, че сайта ви е от 2010г., а от 2013 до 2019г. на домейна, който ползвате има това според wayback machine:

Виж файлът 32679
И фейсбук страницата ви е от 2019г.

Като искате някой да ви се довери е желателно да не прекалявате с тези неща.


Успех.

Здравей, главният пазар не е България, също така това е моят сайт, не е на уеб студиото, той е друг, него не го публикивам никъде, особено в форум като този. А за доверие, повярвай има над 500 клиента активни, дневно имейла изпраща и получава между 150 - 270 имейла, ще има обновление на echelp също, защото и той влиза в продажбата, но всичко по реда си. Все пак Българският пазар е доста слаб все още след години, дори става по-зле, докато един канадец, германец или французин няма проблем към цените и търси качество. През годините дори мислех, да спра изцяло с България поради ред причини, дори заплахи от други уеб агенции и подобни. А имам цял списък със сериозните големи агенции, какви изцепки имат и какви схеми правят, направо списъка е прекалено дълъг, сайта ми е най-малкият проблем към работа и намиране на клиенти.

Гледам ти си колега, ще вметна, че твоят сайт зарежда за 5 мин до 8 мин, има на доста места английски, също така когато искам да прегледам, портфолио просто ме препраща към 404 или някаква страница за запитване, дизайна е от 2010 година, шрифтовете са покъртитални, цветовете към палитра и логика, просто няма такава, но сигурно нямаш проблем със намиране на клиенти.


Поздрави.
 
stiga be 4ovek, i umrel 6te subudi6 s tiq sme6ki

Честно казано, когато ми пишат неудачници си го местя от единият в другият крачол. Продължавай да спамиш темите ми, това ти е единственият успех в живота явно.


Поздрави.
 
М/у другото, това горе са доста ниски цени за предлаганите интеграции.

Нетипично за топ дев студио като Станимировото.
 

Горе