text-link-ads

stili_pmg

New Member
Здравейте, хакери! :)
Вече съм по-навътре с нещата около интернет бизнеса, работя с google adsense, но приходите ми са твърде малки. Исках да се регна в text-link-ads.com, направих всичко както трябва, качвам сайта, но малко преди да завърши операцията ми изписва това:
gre6ki.hit.bg/ScreenShot004.bmp До колкото знам английски, проблемът не е в мен, а в техният сървър. Вие как мислете, какво да правя!? :(

PS така са линковете, щото ми не достигат постове :mrgreen:
 
От: text-link-ads

Мирише ми на бан, някой ден ще изгориш заради тази стрелка "back" дето сочи към адсенс.
 
От: text-link-ads

ххахаха леле наборе то остава и личния ти сайт да приемат... с 6 снимки и 1 адсенсе..
 
От: text-link-ads

ако не можеш сам да си помогнеш... а чел ли си правилата на текст линк адс?
 
От: text-link-ads

stili_pmg, нямаш pr, няма ти приемат сайта в text link ads
 
никой от вашите отговори не ми помагат!!!

Тук можеш да получиш информацията, която те интересува: Как да одобрят сайта ми в text link ads

3dwebdesign.org/index.php/news/blog/programata-na-text-link-ads-i-podkarvane-na-skripta-na-statichen-html-site.html

Включително за статичен сайт.
 
От: text-link-ads

Тук можеш да получиш информацията, която те интересува: Как да одобрят сайта ми в text link ads

3dwebdesign.org/index.php/news/blog/programata-na-text-link-ads-i-podkarvane-na-skripta-na-statichen-html-site.html

Включително за статичен сайт.
Здрасти и добре си ни дошъл. Мерси за пързия и точен отговор.
Приятен престой тук и много успехи...;)
 
От: text-link-ads

...но малко преди да завърши операцията ми изписва това:
Gre6ki.hit.bg/screenshot004.bmp До колкото знам английски, проблемът не е в мен, а в техният сървър.
Ами наблегни на английския. Пише, че на този етап сайтът ти не е приет в програмата.
 

Горе