Аукцион за: TextMarket.org

От: TextMarket.org

Сайтът е продаден на brus24. Темата може да се заключи!
 
От: TextMarket.org

Искам да попитам за плащането към авторите - трябваше определена сума да се достигне, за да се плати на даден автор, но аз нямам тази сума и не ми е плащано досега. По-нататък като достигна сумата, ще ми бъде ли платено от новия собственик или всичко губи смисъл и давност? Т.е. Аз като автор да продължа ли да пиша за този сайт, или да се отказвам?
 
От: TextMarket.org

Искам да попитам за плащането към авторите - трябваше определена сума да се достигне, за да се плати на даден автор, но аз нямам тази сума и не ми е плащано досега. По-нататък като достигна сумата, ще ми бъде ли платено от новия собственик или всичко губи смисъл и давност? Т.е. Аз като автор да продължа ли да пиша за този сайт, или да се отказвам?

Да, разбира се. Иначе сайта ще продължава да се развива по същия модел, както е било и досега. Освен това е говорено с колегата, че се предвижда сайта да се преведе и на английски език, тоест ще се развива и авторите ще имат доста по-голямо поле за изява. Ако имаш и други въпроси, както и другите регистрирани автори, ми пиши. :)
 
От: От: TextMarket.org

Благодаря ти, Никол! Наистина се стреснах какво става! Досега не ми се е случвало да се продава сайт и не знаех как се процедира. Помислих, че се преустановява дейност. Чао и лек ден!
 
От: От: TextMarket.org

Не че одобрявам цирка в другата тема, но правилата са си правила.

Край на търга - 24 часа след последния бид.

Днес, 11:31
250 лева имаш от мен. Пиши на лично за плащането и прехвърлянето....
Поздрави!

Днес, 12:47
Сайтът е продаден на brus24. Темата може да се заключи!

Аз лично виждам 1 час 16 минути ...
Ами сега ако наддаде някой какво? Разваляш сделката ли?
 
От: TextMarket.org

Нова математика 24 часа = 76 минути :)

:: редакция ::
@Torbalan Trolski ме е изпреварил :)
 
От: От: TextMarket.org

Не че одобрявам цирка в другата тема, но правилата са си правила.



Днес, 11:31


Днес, 12:47


Аз лично виждам 1 час 16 минути ...
Ами сега ако наддаде някой какво? Разваляш сделката ли?

Прочети по-внимателно тематa и по-конкретно пост #13

Нова цена купи СЕГА - 250 лева!
 
Последно редактирано:
От: TextMarket.org

:!: Окей, хейтърс. За да ви е мирно на душата, търгът ще приключи утре в 12:31!!!
 
От: TextMarket.org

Смятам темата за приключена и мерси на всички "колеги", че взех и бонус към продажбата. :beer:
 

Горе