the Alien Writers - Автоматично генерирани статии (ен)

тео

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
17   0   0
Преди много, много години в една далечна галактика...
ALIENSEO.png

Времена на несигурност. В галактиката вилнеят екзотични животни. Назрява нужда от нови сили, които да запълнят празнините, оставени от атаките на ПАНДА и ПИНГВИН. Непрекъснатите нападения на алгоритмите, принуждават SEO бунтовниците да предприемат крайни мерки.

Група изследователи попадат на нова планета, населена от пишещи извънземни. Бунтовниците успяват да ги привлекат за съюзници в борбата.

Притиснати от времето и очакваните нови атаки, извънземните се съгласяват да пишат извънредно бързо и да предложат огромен обем текстове, които да включат в борбата за свободна от алгоритмите галактика...
line.png
Не е тайна, че успяват тези, които предлагат свежо съдържание. Не е тайна, че първи стават тези, които добавят статии всеки ден. Не е тайна, че повечето текстове трябва да са уникални, не перфектни.

Не е тайна, че това е трудно.​

Представете си идеален свят, в който докато пиете кафе, сателитите Ви се пълнят със съдържание всеки ден. Когато сте на почивка, срещате се с приятели, ходите на кино, сайтовете Ви са заредени със свежо, уникално съдържание. Представете си време, когато ще оставите машините да работят за Вас.

line1.png

stop_sign.png
Възможно ли е?​

Да имате неограничен брой УНИКАЛНИ статии по зададена фраза?
Текстът да съдържа произволен брой ключови фрази?
Заглавието съдържа ключовата фраза?
Бързо, евтино и четимо?
Подходящо за сателити, микро-нишови сайтове и блогове?​

yes.png

Предлагам на вниманието Ви следната оферта

ALIENSEO1.png

check1.png
Генериране на УНИКАЛНИ текстове на английски, с дължина 300-400 думи
check1.png
Генериране на УНИКАЛНИ текстове по зададена от Вас ключова дума
check1.png
Генериране на УНИКАЛНИ текстове по думи с ВИСОК CPC, сходни на Вашата


Неща, което трябва да знаете:​

Генерираните статии са УНИКАЛНИ около 90%, което ги прави абсолютно свежи в очите на Гугъл. За най-добри резултати трябва да подавате ОБЩИ ключови думи. Колкото по-общи, толкова по-добри резултати ще получавате. По Ваше желание всичките текстове могат да бъдат с една ключова дума или със сродни, високо търсени думи.

check1.png
Не е необходимо да ми давате статия.
check1.png
Не е нужно да ми предоставяте URL.
check1.png
Предоставяте една ОБЩА дума или понятие
check1.png
Използвайте ОБЩИ думи за по-добър резултат
check1.png
Изпълнение до 4 дни.
check1.png
Всяка статия идва с настроени h1 тагове.


ORDER.png


ORDER1.png

Поръчайте на Слузестия писател Вашите 100 Уникални статии.*
Накарайте Лепкавия Редактор да добави още до 100 високоплатени сродни думи.**
Искате нещо специфично? Тогава впрегнете Сантименталния драскач да работи за Вас!***


*Изпълнение до 4 работни дни
**В зависимост от избраната ключова дума, броят и СРС на синонимите може да варира
***Специфични ключови думи без много резултати в интернет за тях

 
От: the Alien Writers - Автоматично генерирани статии (ен)

Ще си позволя да запазя това за често задавани въпроси.
 
От: the Alien Writers - Автоматично генерирани статии (ен)

Браво! Това този новия продукт ли е? Няма значение. Включ. за да не ми избяга.
 
От: the Alien Writers - Автоматично генерирани статии (ен)

Перфектно оформена услуга :) Искам да попитам, дали единствения начин на плащане е ePay ?

П.С. Извинявам се, не видях, че има и пейпал.
 
От: the Alien Writers - Автоматично генерирани статии (ен)

"Сантименталния" може ли да направи от 2 думи по 5 статии? И/или от 5 думи по 2 статии:?:

Супер оформление, поздравления!!!
 
От: От: the Alien Writers - Автоматично генерирани статии (ен)

"Сантименталния" може ли да направи от 2 думи по 5 статии? И/или от 5 думи по 2 статии:?:

Супер оформление, поздравления!!!

Да, това му е работата на Сантименталния Драскач - по-специфични поръчки.

Някакви демота?
Утре ще ти пратя една произволно генерирана статия.
 
От: the Alien Writers - Автоматично генерирани статии (ен)

А колко са четими статиите ?

Пуснете 1-2 сампъла в темата ;)
 
От: the Alien Writers - Автоматично генерирани статии (ен)

Получих една статия - четима е, минава проверка с разни тулове за копиране. Браво за продукта :)
 
От: the Alien Writers - Автоматично генерирани статии (ен)

Няма ли по малки-пакети? Искам 50 статии по една фраза:)
 
От: the Alien Writers - Автоматично генерирани статии (ен)

Няма ли по малки-пакети? Искам 50 статии по една фраза:)

Има по-малки пакети, но са значително по-скъпи, защото товарят сървъра. 50 статии по ценоразпис ще излязат примерно на почти двойна цена.
Отново подчертавам, цената от 10 цента на статия (за 100 статии) е САМО за членовете на predpriemach.com
 
От: the Alien Writers - Автоматично генерирани статии (ен)

Може ли и на мен да пратите демо статия?
 
От: the Alien Writers - Автоматично генерирани статии (ен)

Така, моето лично мнение, перфектна услуга. Поръчах си статиите и си ги получих точно в срока, който беше зададен.Честно казано имах доста съмнения относно статии писани от компютър, но това което получих е много добро. Не съм добре с английската граматика, но са четими. Получих и 10 бонус, за което също много благодаря. Цената е просто уникална, мисля пак да поръчам! Дори и допълнителните думи, бяха тези които си бях набелязал.

Успех на всички!
 
От: the Alien Writers - Автоматично генерирани статии (ен)

И аз ги поръчах, ама до сега статия не съм видял. забавяне имало, 2, 3,4,5,6,7,8 дни, на мен ми се объркаха плановете с цялата оптимизация заради тея 100 статии.


Значи поръчани са на 8/31/2012 , сега сме 13.09 , 2 седмици вече. На 6-ти ми бе казано, че има технически проблем и проблема щял да отнеме 2-3 дни - хубаво, не е проблем - от тогава - пълна индия, статии няма да видя.


Така, моето лично мнение, перфектна услуга. Поръчах си статиите и си ги получих точно в срока,

ама направо :lol:
 
Последно редактирано:
От: the Alien Writers - Автоматично генерирани статии (ен)

Услугата валидна ли е и предлага ли се още?
 
От: the Alien Writers - Автоматично генерирани статии (ен)

И аз ги поръчах, ама до сега статия не съм видял. забавяне имало, 2, 3,4,5,6,7,8 дни, на мен ми се объркаха плановете с цялата оптимизация заради тея 100 статии.


Значи поръчани са на 8/31/2012 , сега сме 13.09 , 2 седмици вече. На 6-ти ми бе казано, че има технически проблем и проблема щял да отнеме 2-3 дни - хубаво, не е проблем - от тогава - пълна индия, статии няма да видя.




ама направо :lol:

Алън, малко не си прав и представяш нещата пристрастно. Първо, думата по която правим статиите е с 0 (нула) резултати в нета (освен твоите, разбира се), и както многократно бе подчертавано (тук и в темата на Bullblogger) - за бързи резултати ни трябва обща дума/понятие. Знаеш какви фокуси трябва да се правят с твоята. Освен това, заради забавянето, знам, ще бъдеш и възмезден с безплатен пакет.
С това не отричам забавянето, но то е продиктувано и от специфичността на поръчката. Освен това, искам да ти благодаря за търпението - работим по поръчката ти.



Услугата валидна ли е и предлага ли се още?

Разбира се.
 
От: the Alien Writers - Автоматично генерирани статии (ен)

и аз искам да се възползвам ако може едно демо на лични .
 
От: the Alien Writers - Автоматично генерирани статии (ен)

До края на другия месец ще получа ли и 1 статия поне? Всъщност не виждам какво трудно има да вземете биографията на някоя личност като steve jobs/ aйнщайн и да ми я пратите рерайтната и да се заместят имената, така както се разбрахме в интерес на истината. Пък ще ми се да вярвам, че се работи, ама 20 дни нищо нямам, имам срокове с думата, която оптимизирам, супер неудобства създадени заради тея статии да ги чакам. Факт.
И не представям нещата пристрастно, преди около 10 дни ми беше казано, че ще получа статиите до 2 - 3 дни, гледам всеки си получава статиите, само аз хванах бога за ... Така ли е? Сега ще плащам неустойки, защото чакам за перфектно представена услуга, която всъщност ми обърка нещата на 360 градуса.
 

Горе