The Secret - филма

fomalstar

New Member
Добър ден на всички.Вчера ми казаха да гледам един филм казва се The Secret.Документален е и се разправя за тайната която е пазена от много години ,а сега е излязла на яве.Говори се че мислите ни когато искаме нещо ние го получаваме ,и как да успейм и да живейм добре.В филма говорят експерти и как примерно ако искаме една кола как да я получим и т.н. тази тайна била пазена от много години когато са оправлявали известните лидери те са я използвали и така.Малко ми е странно този който ми даде филма каза че ако го използваш както казват в филма всичко работи ,но ако имате свободно време бихте ли го гледали и да ми дадете мнение :) Потресен останах като го гледах ,но ми е и объркано :)
филма го има в замунда - Secret
Не е фантастичен просто тези които го използват(милионери и експерти) казват как да използваме.Дайте мнение като го гледате :)
 
От: Secret

Гледал съм го. Подходящ е за мечтатели. Направиха пари с този филм от суетата на хората.
 
От: Secret

Е има някаква истина все пак, ако имаш някаква цел търсиш начини да я осъществиш, а хората са казали който търси намира, но общо взето наистина си е за мечтатели филма, успех се постига единствено с упоритост. Препоръчвам ти zeitgeist до като си на вълна документални филми, ще истанеш още по потресен.
 
От: Secret

Гледах филма. Основната му идея се вписва в няколко изречения. Става въпрос, че ако си беден и искаш да забогатееш трябва само да си повтаряш по 200 пъти на ден "Ще забогатея. Ще забогатея. Ще забогатея...". По този начин можеш да постигнеш всичко. На мен изглежда доста сектантски филма, правен като за американци :) .
 
От: Secret

Гледах филма. Основната му идея се вписва в няколко изречения. Става въпрос, че ако си беден и искаш да забогатееш трябва само да си повтаряш по 200 пъти на ден "Ще забогатея. Ще забогатея. Ще забогатея...". По този начин можеш да постигнеш всичко. На мен изглежда доста сектантски филма, правен като за американци :) .

То само от повтаряне на "Ще забогатея" не се забогатява, най-много да затъпееш :p. Забогатява са с действия, опит и усет за правене на пари.

Много са ми малоумни тея американци, като започнат да си повтарят по 100 пъти на ден "Не съм тъп, Не съм тъп, Не съм тъп.." и си мислят, че ще станат умни /примерно/ :lol:
 
От: Secret

Гледах филма. Основната му идея се вписва в няколко изречения. Става въпрос, че ако си беден и искаш да забогатееш трябва само да си повтаряш по 200 пъти на ден "Ще забогатея. Ще забогатея. Ще забогатея...". По този начин можеш да постигнеш всичко. На мен изглежда доста сектантски филма, правен като за американци
Той филма не казва че трябва да си го повтаряш постоянно
Много са ми малоумни тея американци, като започнат да си повтарят по 100 пъти на ден "Не съм тъп, Не съм тъп, Не съм тъп.." и си мислят, че ще станат умни /примерно/ :lol:
хахаха това е много правилно мн ми хареса :lol:
E то замунда има няколко филма след като напиша секрет ?? кой да тегля
Филма се казва The Secret http://zamunda.net/details.php?id=72819&hit=1 ето линк
 
От: Secret

Аз филма не съм го гледал, сега ще го дръпна да го видя, но според мен такава тайна, която ще те направи богат и преуспял...няма! Особено свързана с това да си повтарям на ден по 200 пъти нещоси(абсолютна глупост). Но дори да допуснем, че има някаква тайна много се съмнявам някой да направи филм и да я разкаже на всички. :)

Цялата работа около тази Тайна е прост маркетингов трик да накара по-вече хора да гледат филма. Те това е Тайната...:lol:
 
От: Secret

И аз съм го гледал веднъж. Хубав е филма и мога да кажа, че е доста поучителен! Едва ли като си повтаряш "Ши стана номер идно" наистина ще станеш номер едно, ама... Мисълта ми е, че човек трябва да има здрава психика и да не се отказва от целите си! Тогава шансовете за успех са много по-големи и много по-реални :) Филма е хубав - учи хората да бъдат оптимисти, но ако сте разумни, вие сами ще си определите до каква степен да бъдете оптимисти и оттам нататък - реалисти ;]
 
От: Secret

Нещо не можах да го изтърпя до края. Тоя филм ми се струва, че е за наивници. :) Нещата не са така, като се опитват да ги изкарат или поне аз не съм съгласен. Искат да ми обяснят, че ако много си мисля за Porsche и Вселената щяла да ми го даде и едвалине ще падне от небето - глупости на търкалете :lol:

Позитивното мислене може да ти помогне да ти вървят нещата по гладко, щото при негативното не си съсредоточен и правиш грешки ама това няма нищо общо с Вселената и там глупостите дето се опитват да ми ги развиват.

За да постигнеш някакъв успех трябва да имаш усет и умения да го направиш, ако ги нямаш мисли си колкото си искаш и каквото си искаш и чекай Вселената да ти помогне:lol:
 
Последно редактирано:
От: The Secret - филма

Гледал съм го.Според мен основното е човек да има позитивни мисли, които да насочва към позитивни действия.
Това по принцип е така, но мисля, че малко са попрекалили с желанията за пари, коли и т.н. в кадрите.
Ето има и e-books за теглене безплатно от сайта на филма.
[url]http://www.thesecret.tv/secret-treasures.html[/URL]
 
От: The Secret - филма

Няма значение дали мислиш че ще успееш или ще се провалиш, ти винаги си прав!!!
 
От: The Secret - филма

Предложението за Zeitgeist е подходящо като продължение на документални филми и наистина те кара да се замислиш. Колкото до този филм .... определено с повтарянето на "Ще забогатея" до сега няма преуспели :) Въпреки всичко идеята му явно не е лоша, защото храта често казват : " Човек е толкова голям, колкото големи са мечтите му." :)
 

Горе