The SpiderWeb Marketing System

mynameisdro

New Member
Здрасти на всички!
От преди 6-7 месеца започнах да се интересувам от E-Business, Home Based Businesses, Internet Marketing Strategies/Secrets/Lessons, Direct Selling, Advertising Strategies, Knowledge Sharing, E-Market Development, Partnerships.... блаблабла мога да си изреждам. И естествено разбрах, че с каквото и да се захванеш в нета хавата си е супер трудна и изисква твърде много мотивация и търпение (да не говорим за времето, което отнема). Вие тези неща вече си ги знаете, та няма какво да ги дъвчем отново.
Какво по точно ми направи впечатление преди 3, 4 седмици..? Тези схеми с многото кинти, където ти пляскат целия mail с едни и същи простотий до горе, като се позаинтересуваш и се submit-неш, да видиш за какво става на въпрос по-нататък. Еми то какво да става- искат ти пари. Прегледал съм толкова много, че ви е бедна фантазията. Всичките тези са толкова зле, а и тарифите са от рода на 25- 1500$. След време си казах, че няма никакъв смисъл да бера мераци над такива неща и продължих да работя по дизайна на третия ми проект и цялата работа около сайта ми, който е за покер и предстои да бъде пуснат.
Обаче един ден докато си се рових в нета, попаднах на едно видео в "Тубата" за такъв вид маркетингова стратегия, само че безплатна. Това ми направи доста голямо впечатление...Безплатна, как така?! Толкова дълго се бях ровил, никой не предлагаше гениалната си "услуга" безплатно. Та оттук започна филма.
The SpiderWeb Marketing System
Може би някой от вас е чувал или е виждал инфо за системата, която всъщност представлява 22 парични потока (сайтове) в едно- в самият "Back Office" е описано всичко.
Един от основните сайтове е GDI- Global Domains International, който предлага наистина страхотна финансова възможност (... that one is my favourite, чрез него правя най-добра печалба). Всичко се изплаща- няма лъжа, няма измама.
Другият наистина ценен сайт е DirectMatches. Представлява нещо от рода на "фейса", с не малката разлика, че абсолютно всички потребители вътре са "Business Owners/Seekers"..., така наречените "Targeted Players/Prospects", които наистина се занимаваме, обменяме опит и си помагаме един на друг. Още първият ден имах около 80-90 писма от хора, някой от които приеха възможността ми веднага, а други отдавна практикуваха това, което аз почвах тепърва с "Паяка", както и ме насочиха как по-ефикасно да изкарам всичко това наяве; DirectMatches е наистина златна мина за всякакъв вид работа в интернет.
Освен, че системата ви носи приходи, другият й основен коз е, че посредством изграждането й събираш лист от контакти, който всъщност е в основата на един от методите на Internet Marketing-ът за продажби- тя максимизира приходите на тези, които се занимават точно с това! А и точно тази възможнност с продажбите си е доста добра, след като изградя наистина стабилен "contact list" (мисля да пробвам с MonaVie или Tahitian Noni, предполагам, че американците ще ги лапнат :). Но това по-нататък.
Мога да пиша още доста, а и предполагам, че някои от вас не са стигнали изобщо до този ред. Това е грубо казано беглото описание на част от нещата в системата.
Вътре, зад кулисите, всичко е представено страшно подробно, с видео материали (как да направиш всичко от до), както и всеки един сайт е обяснен. Всичко опира до един домейн, както и някои от сайтовете са с платени услуги, но решението си остава ваше, дали да инвестирате нещо във въпросния, или просто да го заобиколите и да продължите по-нататък. За една седмица установих над 20 нови регистрации и направих пари. Мога да пратя Screenshot на всеки, който се интересува колко са тези 20+ в пари :)
Ето го и сайта:enterthespiderweb(dot)ws

Благодаря за отделеното време.
mynameisdro
 
От: The SpiderWeb Marketing System

пич добра тема, малко неясна като проследяване на мисълта, но хванах де.
DirectMatches са ми го хвалили доста познати. Не го ползвам, защото нямам за какво да ползвам на този етап.
Иначе другите неща са малко специфични.
Пусни един скрииншот публично никой няма да умре.
Филма ще се прегледа задължително.
 
От: The SpiderWeb Marketing System

ето го и файлчето :) това е първата седмица. Бая се потрудих, ех безсъъние. Иначе, да малко блудкаво го написах, ама вътре ще разберете всичко. Отивам да пораздам малко карти, комарджиите ме чакат :) Чаоао!
 

Прикачени файлове

  • Global Domains International copy_page.jpg
    Global Domains International copy_page.jpg
    101.6 KB · Преглеждания: 32
Последно редактирано:
От: The SpiderWeb Marketing System

браво браво браво
фанал си много добре жилката и нишата!
труда винаги се възвръща доволно
:)
от тук вече само яко комар и печалби!

успех
 
От: The SpiderWeb Marketing System

Хах, благодаря.
Доста занимавка си е, но трудът се възвръща, дам!

Успех във всичко, Радев!!! :twisted:
 
От: The SpiderWeb Marketing System

Виждам някои от вас се интересуват. Това, в което обаче със сигурност искам да ви уверя:
Не се притеснявайте да си пускате реалният мейл, това е важно, защото търся обратната връзка. И все пак имам нещо наум, за да ви запозная по-конкретно с нещата (ако имате въпроси и прочие) както и бъдещите ми идеи.

АЗ ЛИЧНО МРАЗЯ SPAM !!! И изобщо повече не искам да го споменавам.

Чаоао!
...I'm gogo working
 

Горе