THEBODYISSUE - Търси автори на процент %

asenlevov

Member
Здравейте, колеги, може би сте видели някои други мои постове, но наскоро поработих доста над TheBodyIssue и много искам да му вдъхна живот.

Регистриран е във всички главни социални мрежи и има вече известен интерес. Колеги от *******.bg и други с добри Facebook страници ще ми направят услугата да рекламират известно време сайта и така да разрасне публиката му. Също така, ще отделя известна инвестиция за white-hat реклама. Планирам да запиша сайта за афилиация към Bodybuilding.com, реклами към мрежа от сорта на Taboo с висок клик рейт и към още някоя мрежа. Това са ми общо взето плановете за близкото бъдеще.

Разбира се, сърцето на сайта е неговото съдържание, а ако искам да е добър сайта, трябва и съдържанието да е добро. Не съм много надарен с творчески способности или просто не ми допада писането на информативни текстове. Някак не ми се отдава. Получавам мотивация, тръгвам да пиша, стигам до края на първата статия и вече се чувствам изморен. Вече съм намерил двама души, които вероятно ще спазят уговорката ни и ще напишат желания брой статии.

Търся си човек, автор, който да пише по 3 статии на седмица около 500-600 думи заинтригуващи на английски език. Предлагам му 10% от приходите от рекламата на сайта, не от афилиацията. Уговорката е проста и е в общ интерес. Изисквам ако има желаещи де да са квалифицирани, да имат необходимите сертификати на английски (задължително FCE, C1,2 желателни).

Ако има желаещи, моля пишете ЛС или просто отговорете в темата :)
 
Последно редактирано:

Горе