Thesis 1.7 - перфектното СЕО решение

nECA

New Member
Здравейте, колко от вас използват въпросната тема? Аз от около 2 седмици смея да твърдя, че това е най-добрата тема, която може да се намери за wordpress. Изключително гъвкава и включва всички инструменти за onpage оптимизация, т.е. не трябва да слагате каквито и да било plugin-и. :)

За съжаление не мога да дам линк, понеже нямам 10 мнения. :)



 
От: Thesis 1.7 - перфектното СЕО решение

Най-добрата за какво?

Бях гледал едно промо муви преди време - голям админ панел ама той не може да помогне да си стъкмиш кой знае колко засукана тема. Има по-популярни и БЕЗПЛАТНИ вордпрес фреймуърци - примерно Thematic и Hybrid са избарани откъм СЕО (освен сичко друго), Carrington е също много спрягана ама не съм я разглеждал.
 
От: Thesis 1.7 - перфектното СЕО решение

Пробвай blogussion и пак ще говорим :)
 
От: Thesis 1.7 - перфектното СЕО решение

thesis е наистина най-добрата wp тема(за сео), може да си го сглобиш във всякакъф вид (със скиновете или без тях)
има много източници които твърдят че е ...
http://www.mattcutts.com/blog/
 
От: Thesis 1.7 - перфектното СЕО решение

Аз пък ше се инатя:
Тия източници вероятно завършват твърденията си с афилиейт линк Buy Thesis Now!

На Мат Кътс сайтчето му е ужасно. Не виждам що трябва да кеървам каква тема юзва при положение че и на него очевидно му е през крачола :)
 
От: Thesis 1.7 - перфектното СЕО решение

Инати се колкото искаш.. аз исках да споделя мнение за темата за тези, които не са я ползвали все още :)
 
От: Thesis 1.7 - перфектното СЕО решение

Никой ли не използва тази тема? Бих се радвал ако споделите някоя друга, подходяща за е-магазин :)
 
От: Thesis 1.7 - перфектното СЕО решение

За е-магазин според мене е много кофти да ползваш wordpress, по-добре нещо като magento, на което това си му е native. А за thesis и аз много добри работи съм чувал, гледам че и доста се търси, ама все ме мързи да го разцъкам.
 
От: Thesis 1.7 - перфектното СЕО решение

Кофти е наистина, но на магенто още не съм му свикнал и ми е трудно да го модифицирам така както wordpress :(
 

Горе