Think creatively

Weblion

Active Member
Рейтинг - 100%
36   0   0
4879429a.jpg


Здравейте! Занимавам се професионално с копирайтинг и графичен дизайн. Зад гърба си имам много изпълнени проекти. Работила съм с големи сайтове. В момента си търся постоянен ангажимент. Освен това имам възможност да отделям много време на ден, тоест за да изпълнявам поетите ангажименти. Моето мото е "Think creatively".

Копирайтинг

Кратка статия от 250-300 думи - 3 лева;
Стандартна статия от 400-500 думи - 5 лева;
Дълга статия от 900-1000 думи - 10 лева;

П.С. Цените на статиите могат да са по-ниски или по-високи, тоест определят се от темата на статиите.

Изработка на лога:

една концепция - 30 лв.;
три концепции - 80 лв.;
пет концепции - 120 лв.;

Изработка на банери:

статичен банер - 20 лева;
анимиран банер - 25-40 лева(в зависимост от броя на фреймовете в него);

За контакти:

Скайп - nikol89_
Е-майл - nikol89_@abv (dot) bg

Ако се интересувате от предлаганите от мен услуги, моля пишете лично съобщение с вашите искания.
 
Последно редактирано:
От: Think creatively

Няма да е лошо да уточниш езикът на писане - Английски, Български. Може да пуснеш линкове към твои статии или да кажеш на какви тематики пишеш. За дизайнът пак така. Иначе в последно време рядко има качествени теми за писане, дано тази бъде от тях.

П. П. Хареса ми темата и не се сдържах да се разпиша. :) Успех!
 
От: От: Think creatively

Няма да е лошо да уточниш езикът на писане - Английски, Български. Може да пуснеш линкове към твои статии или да кажеш на какви тематики пишеш. За дизайнът пак така. Иначе в последно време рядко има качествени теми за писане, дано тази бъде от тях.

П. П. Хареса ми темата и не се сдържах да се разпиша. :) Успех!

Благодаря. Радвам се, че ти хареса темата. :) Статиите са на български език.

Примерни банери и лога

4882350D.jpg


4882349b.jpg


4627510l.jpg


026474626-big.jpg


026474627-big.jpg


026474624-big.jpg


026474625-big.jpg


026474628-big.jpg


026616874-big.jpg


Примерни статии

Метални навеси.

Навеси за тераса.

Имейл маркетинг за малък и среден бизнес

Дървени навеси.

Почивка в Турция 2012.

Великден 2012 в Гърция.

Тук

Тук

Нова охлаждаща поставка

Помощ от специалист

Бодита

Предимства на телефоните с големи бутони.

Студена война между Facebook и Google

Полезни качества на лимоните

Звездни диети: Виктория Бекъм

Как да подлудим мъжа до себе си

Учители от Великобритания искат закон срещу игрите с насилие

Рекламни химикалки и ключодържатели – сувенири за вашия корпоративен стил

LED Технологии

Рекламни тениски и рекламни шапки – опитай и ти!

Балнеохотел Аура Велинград

Хотел Здравец Велинград

Хотел Рич Велинград

Как да изберем бойлер?

Изследване на таргет групата или така наречената целева аудитория
 
От: Think creatively

Спешно си търся работа. Нужни сами са ми 250-300 лева. Пишете ми, ако имате нужда от лога, банери или статии. Предварително благодаря! :)
 
От: Think creatively

Спешно си търся работа. Нужни сами са ми 250-300 лева. Пишете ми, ако имате нужда от лога, банери или статии. Предварително благодаря! :)

би било чудесно ако първо си довършите нещата, които чакам вече близо 1 месец и които са предварително платени...
 
От: Think creatively

Здравейте! Предварително се извинявам, че не можах да отговоря по-рано на отправената към мен обида, че не съм изпълнила платена поръчка. Днес търсих в съобщенията си, тъй като знам, че всички поети поръчки са изпълнени. Имах само една поръчка, която вече беше завършена. Винаги съм отворена за корекции и всеки път споменавам това, когато работя с някого. Относно ангажимента, за който говоря. Колегата пожела да се направят някои корекции и аз му написах след няколко дни, че до 24 вечерта ще получи статията, тоест с желаните от него корекции. Сега виждам, че именно той е написал последното съобщение в темата ми. Затова ще си позволя да сложа скрийншот с направената от мен статия. Искам други колеги да споделят своето мнение, тъй като е обидно да се пише такова нещо. Имам предвид, че поръчката е изпълнена и бях почти готова с корекциите, но след отправената публична обида се отказвам да предавам нов коригиран текст.

Статията е предадена на 3 юли. Тогава ми беше споменато, че всичко е наред. На 10 юли получавам съобщение с желаните корекции. На него отговорих, че на 11 юли се заемам с тях, а както се вижда обвинението, че съм се скрила (и то повече от месец) е написано три дни след това. Не знам в какво време е измервано, но един календарен месец има 30/31 дни, а не три. Спирам до тук, за да не Ви отегчавам. Ще чакам вашите мнения по темата.

П.С. По желание на клиента премахнах картинката със статията.
 
Последно редактирано:
От: Think creatively

Сега ще е хубаво и коерктно ако Mwfb Mwfbr отговори тук дали всичко е коректно. Все пак доста хора ще видят темета и ще останат с лошо впечатление. Ако не отговори, може да считаме, че отговорът ти е достатъчен и всичко е ок :)
 
От: Think creatively

Имах поръчка за сравнително голяма и времеотнемаща статия + обработването на множество картинки към нея. Колежката излезе много точна и предаде всичко както се бяхме разбрали. Общо взето съм много доволен от крайният резултат, а аз съм изключително взискателен и държа на детайлите. В един момент имахме проблеми с комуникацията, но те по-скоро бяха от техническо естество и в крайна сметка всичко се нормализира. Определено я препоръчвам на всеки, който иска индивидуален подход към задачата му и качествено изпълнение.
 
От: Think creatively

Имах поръчка за сравнително голяма и времеотнемаща статия + обработването на множество картинки към нея. Колежката излезе много точна и предаде всичко както се бяхме разбрали. Общо взето съм много доволен от крайният резултат, а аз съм изключително взискателен и държа на детайлите. В един момент имахме проблеми с комуникацията, но те по-скоро бяха от техническо естество и в крайна сметка всичко се нормализира. Определено я препоръчвам на всеки, който иска индивидуален подход към задачата му и качествено изпълнение.

Благодаря за положителното мнение. За мен беше удоволствие да работя с Вас. :) Пожелавам Ви успех със сайта. До нови срещи!

П.С. Свободна съм за нови поръчки!
 
От: Think creatively

5067335u.png


Намаление!

10 % намаление на всички поръчки, които са направени до 29.07.12!
 
От: Think creatively

Вдигам темата. :clap: Предлагам 20 % намаление на всички услуги, които предлагам!
 

Горе