Продава се: ThinkPad T60, IPS екран

Philip

Member
Рейтинг - 100%
9   0   0
Я една бърза оферта да пусна тук, на щадяща очите машинка :)

Лаптоп Lenovo ThinkPad T60 с IPS екран, 15 инча 4:3, 1400х1050 пиксела
Перфектно запазен, много стегнат, пантите са без никакъв луфт.
Останалите параметри - CPU C2Duo T2400, 2 GB RAM, скромен 60 GB SATA HDD, видео ATI Radeon X1300. DVD записвачката в момента не чете DVD-та и ще я подменя с друга (утре трябва да ми доставят работеща).
Батерията държи ~2 часа

Цена: 200 лв
 
От: ThinkPad T60, IPS екран

Лаптопите от тази серия са изключително здрави. Този е последният модел произведен от IBM. Макар, че са на над 10 години продължават да пишат driver-и за тях (за разлика от много други нови модели и марки). На практика са вечни. Новия собственик със сигурност няма да съжалява.
 
От: ThinkPad T60, IPS екран

Пише щастлив собственик на ThinkPad T40. Още работи джилезно.

Новия собственик определено няма да съжалява.
 
От: ThinkPad T60, IPS екран

Благодаря за чудесните отзиви! (като ми стане готов ел. магазин за такива машини, ще го пусна в подписа ми)

За този Т60 - "квадратният" екран е нещо, което не знам дали ще се хареса на всички, но лично на мен ми липсва в по-новите серии. Определено има по-голяма работна площ.
 
Т40 и Т60 са най-добрия и втория най-добър (бизнес) лаптопи правени някога от който и да било.

Имам Т60 от 2008, скоро прави 8 години - танк направо, със ССД лети. Спокойно си гледам 1080 блурей на него от по 40 ГБ.

Неслучайно има мод. за Т40 да се направи от ПАТА на САТА за да може да му се закачи ССД. Модел от 2003!!!!

Изобщо ако ви трябва лаптоп за интернет/писане/програмиране/видео - Т60 е вашия.
 
От: ThinkPad T60, IPS екран

Продаден и вече получен от meleager - да го ползва със здраве :)
 
Последно редактирано:

Горе