Title to Tags проблем

добави ги в списъка със stop words
 
е обясни тогава какъв е проблема точно, явно не съм разбрал :)
 
бре, мен си ми работи ок. един път ми беше записал някаква простотия в базата и не работеше - вместо само стринг с думи беше записал някакъв сериализиран масив. виж в таблицата wp_options, намери option_name = "hn_title_to_tags". Там в option_value трябва да имаш само думите, горе долу нещо такова:

a, able, about, above, ........ ........ , за, малко, в, а, на, във, която, който, както, защо, някой, някои, мога, може, можем, много, дали, става, след, също, когато, когото, какво, защото, никой, никои, скоро, което, от, до, с, над, под, зад, към, през, край, върху, срещу, между, и, други, той, тя, то, те, аз, ние, ти, вие, мой, моя, мое, мои, ми, твой, твоя, твое, твои, негов, негова, негово, негови, му, неин, нейна, нейно, нейни, ?, наш, наша, наше, наши, ни, ваш, ваша, ваше, ваши, ви, техен, тяхна, тяхно, техни, им, него, мене, нея, вас, нас, тях, такъв, онакъв, инакъв, толкав, толчав, такава, онакава, инаква, толкава, толчава, такова, онакова, инакво, толкаво, толчаво, такива, онакива, инакви, толкави, толчави, толкова, толкоз, които, какъвто, каквато, каквото, каквито, чийто, чиято, чието, чиито, комуто, за, а, б, в, г, д, е, ж, з, и, й, к, л, м, н, о, п, р, с, т, у, ф, х, ц, ч, ш, щ, ь, ю, я
 

Горе