TOPHOST МУШЕННИЦИ, ИЗМАМНИЦИ, НЕГОДНИЦИ-ПАЗЕТЕ СЕ

DonMakaveli

Well-Known Member
...И като продължение на заглавието, което напълно си заслужиха тези.. даже незнам как да ги нареча..

Може ли такова нещо? За огромно мое съжаление хоствам 2 сайта на техните шиб*ни сървари.. От един месец постояно ми съспендват акаунта на единия сайт.. Имал съм счупена папка с заглавие .. еди си кво... Такава папка нямам...
Уверих ги на няколко пъти да ми пуснат акаунта, за да изтрия папката..аз започнах а си мисля, че наистина може да имам такава папка.. Е та нямаше, и нямаше.. А те си ми спираха акаунта в седмицата по един път. Накрая ги уверих да ми пуснат за последен път акаунта(а който съм си платил за 1 година)(а сайта си действа от 3 години), само и само да си изтегля сайта, за да го прехвърля на друг хостинг-СУПЕРХОСТНГ, и ги помолих, тъй акто нямах и достъп дори до контрол панела си... Изтеглих си сайта и го преместих на супертхостинг.

Сега си влизам в другия сайт, и какво да видя
This Account Has Been Suspended


Какво да ги правя?
Сайта е на 5 години?

Нямам достъп до контрол панела си?
Как да спася сайта си?
 
От: TOPHOST МУШЕННИЦИ, ИЗМАМНИЦИ, НЕГОДНИЦИ-ПАЗЕТЕ СЕ

По същия начин както си спасил и предния...местиш хоста ,пиеш една студена вода,псуваш ги да ти олекне и продължаваш напред.Поне вече ще знаеш....човек се учи.
 
От: TOPHOST МУШЕННИЦИ, ИЗМАМНИЦИ, НЕГОДНИЦИ-ПАЗЕТЕ СЕ

Сега си влизам в другия сайт, и какво да видя
This Account Has Been Suspended


Какво да ги правя?
Сайта е на 5 години?

Нямам достъп до контрол панела си?
Как да спася сайта си?

Това къде? Писа ли им на мейл, тикет, обади ли се? Не са ли ти дали информация?
 
От: TOPHOST МУШЕННИЦИ, ИЗМАМНИЦИ, НЕГОДНИЦИ-ПАЗЕТЕ СЕ

дам колега от горе правилно е казал , задължително толк , кви са тез глупости дори и да го спрат , няма логика да не ти дадат файловете !
 
От: TOPHOST МУШЕННИЦИ, ИЗМАМНИЦИ, НЕГОДНИЦИ-ПАЗЕТЕ СЕ

Това къде? Писа ли им на мейл, тикет, обади ли се? Не са ли ти дали информация?
HTTP://TUPACBG.COM ето тук виж


По същия начин както си спасил и предния...местиш хоста ,пиеш една студена вода,псуваш ги да ти олекне и продължаваш напред.Поне вече ще знаеш....човек се учи.
Как да го кача като нямам достъп да го сваля?
 
От: TOPHOST МУШЕННИЦИ, ИЗМАМНИЦИ, НЕГОДНИЦИ-ПАЗЕТЕ СЕ

HTTP://TUPACBG.COM ето тук виж

Как да го кача като нямам достъп да го сваля?

Ползвай им телефона, ама ти препоръчвам утре сутрин, предполагам няма проблем дори да ти направят бекъп и да ти го сложат на temporary url :)
 
От: TOPHOST МУШЕННИЦИ, ИЗМАМНИЦИ, НЕГОДНИЦИ-ПАЗЕТЕ СЕ

Ползвай им телефона, ама ти препоръчвам утре сутрин, предполагам няма проблем дори да ти направят бекъп и да ти го сложат на temporary url :)
Той тоя телефон са го сложили само колкото да има някой. Обикновено дига отегчен служител, които дори го мързи да дигне слушалката и се почва "ама то ся няма никои тука, админите били в почивка па шефа в отпуска ама нема проблеми щял да предаде на чистачката за проблема и аха може към края на месеца да се случи нещо. Единственото решение е с една флашка и бухалка и директно в офиса :)
 
От: TOPHOST МУШЕННИЦИ, ИЗМАМНИЦИ, НЕГОДНИЦИ-ПАЗЕТЕ СЕ

Какво стана със сайта, тия отговориха ли нещо?
 
От: TOPHOST МУШЕННИЦИ, ИЗМАМНИЦИ, НЕГОДНИЦИ-ПАЗЕТЕ СЕ

имам поне 1000 мнения и във всяко в подписа ми има ТОПХОСТ СА ИЗМАМНИЦИ С ГОЛЕМИ БУКВИ...
ОТДЕЛНО КОЛКО ТЕМИ ИМА В СУМА ТИ ФОРУМИ И КОЛКО РЕЗУЛТАТИ В ГУГЛИТО...
ЗАЩО НЕ ПОГЛЕДНАХТЕ ДЕВА А ИМ ДАВАТЕ ПАРИ НА ТИЯ МИЗЕРНИЦИ?
 
От: TOPHOST МУШЕННИЦИ, ИЗМАМНИЦИ, НЕГОДНИЦИ-ПАЗЕТЕ СЕ

имам поне 1000 мнения и във всяко в подписа ми има ТОПХОСТ СА ИЗМАМНИЦИ С ГОЛЕМИ БУКВИ...
ОТДЕЛНО КОЛКО ТЕМИ ИМА В СУМА ТИ ФОРУМИ И КОЛКО РЕЗУЛТАТИ В ГУГЛИТО...
ЗАЩО НЕ ПОГЛЕДНАХТЕ ДЕВА А ИМ ДАВАТЕ ПАРИ НА ТИЯ МИЗЕРНИЦИ?

Сайта го имам от преди 5 години.Тогава навярно не го е имало този сайт, и още ред други подобни..
А иначе сайта го пуснаха, с ега се опитвам да разбера каде може да е поредната счупана папка... оле Боже, какво ми причиняват тези..
 
От: TOPHOST МУШЕННИЦИ, ИЗМАМНИЦИ, НЕГОДНИЦИ-ПАЗЕТЕ СЕ

Абе екстра си значи, щом не са ти забърсали сайта :)

Събирай всичко докато е време и се мести на суперхостинг или където и да е другаде, че тия са си бали меча.
 
Оправиха ли си мошениците от топхост хостинга или все още са същите лайнари?
 
От: TOPHOST МУШЕННИЦИ, ИЗМАМНИЦИ, НЕГОДНИЦИ-ПАЗЕТЕ СЕ

Преди години ми се прецакаха сайтовете в топ хост. Викам си от бекъпа ще ги оправя да ама не. Свалих бекъпа а той празен няма ги файловете. Звънях на телефони писма писах и нищо не стана казаха съжаляваме ама няма как бекъпа е счупен ровиха търсиха но нямаха бекъп.
 
Оправиха ли си мошениците от топхост хостинга или все още са същите лайнари?

Еми не ги виждам в класацията за хостинг компания на годината..... сигурно има защо. ;)

Странна работа с топхост. От едно време знам, че се дънят стабилно. Обяснение не се и дава в последствие. Но тяхна си политика. Щом и клиенти имат. :)
 
От: TOPHOST МУШЕННИЦИ, ИЗМАМНИЦИ, НЕГОДНИЦИ-ПАЗЕТЕ СЕ

Преди няколко години и аз ги ползвах... платих за цяла година и едвам едвам изкарах месец.. няма такава проклетия
 
От: Re: TOPHOST МУШЕННИЦИ, ИЗМАМНИЦИ, НЕГОДНИЦИ-ПАЗЕТЕ СЕ

Това ли са те: tophost.bg? Аз не познавам някой, който да не се е оплакал от тях. ;)

Мале мале... няма никаква промяна в този сайт освен цените.
 
От: TOPHOST МУШЕННИЦИ, ИЗМАМНИЦИ, НЕГОДНИЦИ-ПАЗЕТЕ СЕ

Абе тази фирма държи ТопХост и трагичния лан БГМрежа... чудя се дали двете услуги все още изобщо съществуват?! След като вече всички ползват по-големите оператори, които предлагат тройни пакети, дали въобще има мераклии за гадния им лан, пък за хостинга да не говорим... и двата сайта не са пипани от година и повече, дали въобще функционира нещо на тези "Форкрафт"...
 

Горе