Traffic Travis Pro 100% FREE!!

KALOS

Premium
Рейтинг - 100%
125   0   0
:::мАЛЪК ПРОПУСК В САЙТА НА ТРАФИК ТРАВИС ВИ ДАВА ВЪЗМОЖНОСТ ДА СЕ СДОБИЕТЕ С БЕЗПЛАТНО ЛИЦЕНЗИРАНО КОПИЕ НА ПРО- ВЕРСИЯТА:::

hxxp://www[dot]traffictravis [dot] com/register?ppcformula - заменете хх с тт и сложете точките



Попълнете име, мейл и в полето за receipt - КАКЪВТО И ДА Е 10-ЦИФРЕН НОМЕР като 3652997854 например..
ще получите мейл с валиден лицензен номер и даунлоуд линк /стават достъпни и директно след попълване на формата/
 
Последно редактирано:
От: Traffic Travis Pro 100% FREE!!

KALOS,

Супер, ама ако искаш махни директния линк към сайта ИЛИ го маскирай с някакъв рефър cleaner, че иначе много скоро ще изгори.

Поздрави,
Борисов
 
калос, разкарай директния линк ако не искаш да имаш основни заслуги за затриването му

м др тия "техники" разрешени ли са в този форум?
 
От: Re: Traffic Travis Pro 100% FREE!!

Над година го ползвам по този начин, няма проблем. Щом досега не са го затрили

Става дума за съвсем друго - за директния линк, който позволява да се види от къде е попаднал потребителя на дадената страница.

Като видят 100 места да линкват към нея, познай дали ще остане жива дълго.
Все пак, беше приятелско предупрежедние.

Идейно беше да го направиш с ADF.LY, дано поне имаш цъкания :)

Поздрави,
Борисов
 
От: От: Re: Traffic Travis Pro 100% FREE!!

Става дума за съвсем друго - за директния линк, който позволява да се види от къде е попаднал потребителя на дадената страница.

Като видят 100 места да линкват към нея, познай дали ще остане жива дълго.
Все пак, беше приятелско предупрежедние.

Идейно беше да го направиш с ADF.LY, дано поне имаш цъкания :)

Поздрави,
Борисов

Хм.. сега ще видя как да стане - не съм вещ в това.
Иначе го пуснах от адфлай без акаунт, просто да го свия, не чакам стотинки:)
 
От: От: Re: Traffic Travis Pro 100% FREE!!

Хм.. сега ще видя как да стане - не съм вещ в това.
Иначе го пуснах от адфлай без акаунт, просто да го свия, не чакам стотинки:)

Остави го така,

Adf.ly слагат за рефър линка, така че няма проблеми.

Справка:
Код:
http://adf.ly/3A3EP

(Не е от акаунт горния линк, но така както е пуснат няма как да има рефър, това ми беше идеята да направиш и с линка за програмата:))

Поздрави,
Борисов
 
От: Traffic Travis Pro 100% FREE!!

Добре де, а не смятате ли, че тия хора дето са го направили заслужават някакви пари за труда си? Нито е милиарди долари нито нищо.

+ от другата седмица ще има вече и google България.
 
Последно редактирано:
От: Traffic Travis Pro 100% FREE!!

Добре де, а не смятате ли, че тия хора дето са го направили заслужават някакви пари за труда си? Нито е милиарди долари нито нищо.
Тъй е.
Но от друга страна аз лично не бих сочил с пръст много щото има много хора с наистина ограничени финанси и се чудят как да отфръкнат в самото начало.
Важното е да не ти става навик и да осъзнаваш, че така вредиш в голяма степен и на себе си.
Щот и аз обикновено плащам за нещата дето ми изкарват пари, ама примерно все още тоя ми Уиндоус тука е нелицензиран :) .
 
От: От: Traffic Travis Pro 100% FREE!!

Тъй е.
Но от друга страна аз лично не бих сочил с пръст много щото има много хора с наистина ограничени финанси и се чудят как да отфръкнат в самото начало.
Важното е да не ти става навик и да осъзнаваш, че така вредиш в голяма степен и на себе си.
Щот и аз обикновено плащам за нещата дето ми изкарват пари, ама примерно все още тоя ми Уиндоус тука е нелицензиран :) .

Мда ама не. Взимаш го безплатно, стартираш, правиш някой лев... и се питаш за кво да го плащам кат мое да не го плащам. Почваш второ, трето ... пак на същия принцип. В един момент излизаш като конкуренция на някой който е инвестирал в подобни ресурси и му подбиваш цената понеже не си имал първоначалните разходи. Резултатът е сайтове за 10 лв. лога за 5 и часове обяснения на малоумни клиенти що искам толкоз пари за работата си като съседчето от долу щяло да го свърши за 30 лв. Не ме разбирайте погрешно, ползвайте си го със здраве, само че за момент се поставете на мястото на разработчиците: бичиш като гламав и някой после минава и ти събира картофите наготово :)
 
От: Traffic Travis Pro 100% FREE!!

Ами всъщност така е.
Кат ше съ праят нещата, да се праят както си му е редът.
Отказвам се от мнението си горе.

Веднъж почнеш ли, отучване от краденето почти няма.
И свършваш като поредния мангал.
 

Горе