trafficmonsoon до и над 0.40$ дневно, няма по-добър ПЛАЩА!

jeko05

New Member
Без абсолютно никакви инвестиции !!

За да се активират платените реклами за 24 часа
е необходимо да се изгледат поне 10 сърф, по 20 сек.
може да не е на фокус, но всяка има капча.
От платените се изкарват до 20 цента на ден,
те са на стойност от 0.02$ до 0.001$, не е нужно да са на фокус, пак има капча !
Може и да не се появят на куп всичките, добре е да се влиза по-често през деня.

*Капча е начин да ви проверят дали не сте ботове, дали ще повторите, цифри и букви, може
да е с търсене на повтаряща се рисунка, тук поне са такива, но по-принцип има най- различни,
сравнително бързо се ориентира човек какво трябва да се прави.*


От ДР се печели 100%. , което означава, че всеки Ваш реферал, колкото
изкарва за себе си, толкова ще има и за Вас, за търсене на реферали, използвайте
собственият си реферален линк в сайта, и може да ги набирате, от прияели,
роднини, колеги ВАЖНО: да не ползвате едно IP!!!!!
[/size]
Минимум теглене 2$, всяко следващо с 1$ на горе до 10$ там остава на толкова !
Такса при теглене: PayPal: 2%; STP: 0% и Payza: 0%
това са и процесорите.

плащане:

j9Xu1b4.jpg


линк за регистрация:

https://trafficmonsoon.com/?ref=jeko05
 
От: trafficmonsoon до и над 0.40$ дневно, няма по-добър ПЛАЩА!

жеко, тез доларес за колко време ги изкара?
 
От: trafficmonsoon до и над 0.40$ дневно, няма по-добър ПЛАЩА!

ааа, чеки, чеки, скивах заглавието

димек вадиш по 0,40 цента на ден? и тва за колко време? на ден в смисъл
 
От: trafficmonsoon до и над 0.40$ дневно, няма по-добър ПЛАЩА!

хади бе Жеко, седя с пръст на твойто реферал линк и сал чакам да ме убедиш!

Кажи ся - колко време дневно ти отнема да изкараш тия четирсе сента и тва чиста печалба ли е или след кат оприспаднеш изпитото кафе, тока на компютъра и търкането на стола?
 
От: trafficmonsoon до и над 0.40$ дневно, няма по-добър ПЛАЩА!

за близо една седмица но имам 20 реферала от който печеля 100% реферална заработка.за да изкарваш добри пари трябват ти реферали.
 
От: trafficmonsoon до и над 0.40$ дневно, няма по-добър ПЛАЩА!

за близо една седмица но имам 20 реферала от който печеля 100% реферална заработка.за да изкарваш добри пари трябват ти реферали.

демек трява да спамя кат гламав по форумите и да търпя секви кретени да се ебаат с мене, само и само белким закача някоя лабада да ми стане реферал? И после да открия, че таз лабада след един ден блещене в компютъра вече не ще да бачка за мени? Тка ли, жекич?

я сподели ся тез 28 долара за колко време ги изкара и колко са от реферали ?

давай, че седя с кур...сора на линка ти и само чакам да си го вкарам... юзърнейма имам предвид
 
От: trafficmonsoon до и над 0.40$ дневно, няма по-добър ПЛАЩА!

оти не си глеаш футболните прогнози ми се занмаааш с глупости

или няма балами да плащат по 100 кинта за прогнози, а?
 
От: trafficmonsoon до и над 0.40$ дневно, няма по-добър ПЛАЩА!

Жечка, с твойто темпо на писание нмой ма накара ти стана реферал до нова година... ай дай малко по-живичко, че глей колко публика са сабра отдоле и чете, хем препрочита, сигурно си записват даже...

Туй са потенциални рефрали, Жечка... Нмой ги пропусна... Найш къф потенциал са крие в тях - у всеки един от тия долу има по един потен, цял приготвен, мхммм
 
От: trafficmonsoon до и над 0.40$ дневно, няма по-добър ПЛАЩА!

жечка, ти верно ли от 2011 с кликане се занимаваш?

мноо зле мойто момче... мноо зле... направо тъжно ми става кат ти гледам жалките опити из ньетя да изкараш некой леф. Земи оня туитър акаунт го закрий щот даже не ми се мисли кви ги вършиш кат си го преглеждаш - сигурно тремор фащаш на китката. Ама нищо - то после сигурно ти помага при кликането?

Жечка, дай ти дам един съвет душа... така фор фри, няма нужда да са записваш през мой реферал линк или да ми даваш 100 кинта за безсмислени футболни прогнози. Та Жечка, мила, земи зарежи тия глупости с кликането.

Ако искаш некви кинти по-добре опитай да продаваш нещо, примерно да пишеш футболни коментари (гледам имаш слабост). Отвори си една тема тук, и продавай коментари за футболни новини, мачове, събития, там квот ти душа сака. За седмица ще изкараш повече отколкото с една година кликане по необуксовете...
 
От: trafficmonsoon до и над 0.40$ дневно, няма по-добър ПЛАЩА!

kreten, аз ще ти отговоря вместо него, 'щото сигурно се е покрил. :lol:

Това в заглавието е правилно - изкарват се долу-горе по 40 цента, за около 15-20 минути, според това колко реклами има.
Друг е въпроса, че въпросният jeko си е присвоил описанието и снимката с плащането. Не са негови. Само си е добавил рефералния линк - неговия.

И аз разцъквам сайта и от личен опит мога да говоря с цифри: получил съм плащане на 17 от 5$. С 1 реферал до 26.12 събрах 6$, изтеглих ги вчера (26.12).
Иначе - да. От реферал се изкарва 100% от неговите кликове и в нета има прилични печалби от сайта, разбира се с много реферали. Може да се вкарват пари в реклама, но там е малко по-специфично - 50$ вкарани след 30-тия ден носят 55$ и си е малко или много рисковано. Има хора с по хиляди излезли от тоя сайт, всеки някога е цъкал PTC-та и знае, че намери ли топлата вода първи - най-много ще вземе, а и не е само при PTC-тата така. Иначе сайта си плаща инстант и таксите са минимални, от сайта 2%, а от пейпал - няма.

Това е общо взето.

И все пак, ако на някой му се занимава да разцъква, може да ми драсне ЛС, с каквото мога ще помогна. :rolleyes:
 
От: trafficmonsoon до и над 0.40$ дневно, няма по-добър ПЛАЩА!

Добра схема. Малко ми мяза на една тв реклама дето един дядо казва: Пия 2 бири, връщам шишетата, взимам 10 стотинки....пия 1000 бири, връщам шишетата....хахаха
 
От: trafficmonsoon до и над 0.40$ дневно, няма по-добър ПЛАЩА!

Като цяло не е зле, но пък автора на темата не мисля, че заслужава да му се върже някой реферал. :shock:
 

Горе