turgbg.com Измама или не?

От: Re: turgbg.com Измама или не?

я чакаите значи наддаваш надаваш и ако не го спечелиш си губиш кредити които си наддал ли или ти ги връщат ? ако е първото въобще не звучи оферта да се занимаваш

Първото е!:) Нищо не връщат даже и неизрасходваните кредити които имаш в акаунта.
 
От: От: Re: turgbg.com Измама или не?

Първото е!:) Нищо не връщат даже и неизрасходваните кредити които имаш в акаунта.

Тогава това не е наддаване.Te явно незнаят какво е думата търг.

В момента на извършен клик общата сума кредити на Участника се намаляват с един, а текущата цена на продукта в търга се покачва с 0,02лв.

До тук добре но никаде не се споменава че ако участникът неуспее да спечели наддаването му се възвръщат кредитите.

Е на това ако не му се вика подвеждане :mad:
 
От: turgbg.com Измама или не?

Не е подвеждане.. Всеки с малко повече "пипе" ще се сети че е възможно да не ги връщат...
Докато има балъци ще има и тарикати...
 
От: От: От: Re: turgbg.com Измама или не?

До тук добре но никаде не се споменава че ако участникът неуспее да спечели наддаването му се възвръщат кредитите.

Понеже не ми се търси пак къде беше ще дам цитат от по-предния си пост:

То даже си го пише:
Ii. 12. Участникът може да наддава само по веднъж срещу един кредит (един клик - един кредит). Всяко следващо наддаване струва на Участника един нов кредит.
 
От: turgbg.com Измама или не?

По принцип балъците винаги са били и ще бъдат повече от тарикатите:lol: за това тази тема може би до утре ще стане 5-6.... страници защото някои хора:arrow: дори да им кажеш в очите че са балъци немогат да го разберат и това е ..........:(
 
От: turgbg.com Измама или не?

:DLele, kolko si naiven!
za da vzemesh triabva da dadesh.
ti kakvo iskash - s 5 kredita i 2 klika da spechelish cd player. Ama naistina si naiven,
az igraia ot samoto nacalo na kupisega i do momenta balansa mi e 50/50. igraia za trupkata. probvah gi vsichkite, a otnosno turgbg moga da ti kaza che sa absolutno korektni. Spechelih elektricheska kana i edin parfum i mi gi pratiha na 4tia den, nezavisimo che sum vuv varna. ostanalite susto sa tochni. a za tova che edin den se pecheli nesto s 2 klika, a drugia s mnogo poveche, zavisi kolko hora posestavat site i sa online v tozi moment. Ama kakvo da ti obiasniavam. Kato ne iskash da igraesh si e tvoia rabota. Nikoi ne moze da te nakara nasila, no da tvurdish nesto, koeto ne e istina si e kleveta.
 
От: От: turgbg.com Измама или не?

По принцип балъците винаги са били и ще бъдат повече от тарикатите:lol: за това тази тема може би до утре ще стане 5-6.... страници защото някои хора:arrow: дори да им кажеш в очите че са балъци немогат да го разберат и това е ..........:(

това ми напомня предишния урок по биология - за някакви схеми дето са нужни 1 000 тона трева за да живее една за да живеят 1-2 хиляди мишки и накрая 300 риби за да живее един човек... тука работата е 100 балъка за да живее напълно пълноценно един тарикат :d

майка ми преди няколко дни ми каза за подобен сайт и ме накарваше да се регистрирам и да играем :d ... истина било, постоянно някой наддавал :d
 
От: turgbg.com Измама или не?

Към SAMMY
ако наистина можеш да сринеш някой сървър, обади ми се, плащам си колкото трябва.

chupacobri а gmail.com

предлагам добри пари,помисли си!?
 
От: turgbg.com Измама или не?

разбира се, в куписега всичко е върха! Само малко повече ботове, ама да не ви прави впечатление. Особено на скъпите предмети.
 
От: turgbg.com Измама или не?

mishalexev

Понеже си много отворен както и останалите, които тракат по клавиатурите, че ако предметът бил скъп, задължително имало зверско наддаване:

Търг с номер 8613 - 3.39 крайна цена (GPS)
Търг с номер 8592 - 2.85 крайна цена (Телевизор LG)
Търг с номер 8570 - 1.90 крайна цена (Лаптоп Acer Extensa)

Има ли шанс да се научите НЯКОГА да не говорите наизуст?

Това, че вие, скъпи конкуренти, се оказахте мошеници и съвсем логично пропаднахте, ви кара да направите единственото възможно нещо в безсилието си - да се опитате да хвърлите сянка върху целия бизнес модел. Само защото вие сте били некадърни или откровени мошеници...
 

Горе