Продава се: tvhatch.com - сайт за сериали

Firefly

Well-Known Member
Рейтинг - 90.5%
19   2   0
Продавам сайта за сериали www.tvhatch.com заедно с домейна, фейсбук страницата и форума към него.

Сайтът е на 5 години, домейнът е подновен сега за още година. Посещенията към момента са няколко десетки от гугъл, тъй като нямам времето да го обновявам.

Системата е Wordpress, има интегриран календар, който автоматично извежда списък с предстоящите епизоди на сериалите за следващите х дни. Има и форум (phpBB) с няколко хиляди мнения.

Съдействам при преместване на сайта, а ако е необходимо той може да остане на моя ВПС хостинг.

Цена: по договаряне

Пишете на лично за въпроси относно офертата.
 
Последно редактирано:
От: tvhatch.com - сайт за сериали

Статиите уникални ли са и колко са на брой?
Какъв е бил трафика преди, като си се занимавал с него?
Приходи имал ли е някакви ?

Сайтчето е готино :)
 
От: tvhatch.com - сайт за сериали

180 публикации има, текстовете са уникални. Мога да дам и добър списък с английски сайтове, откъдето да се черпи интересна информация и новини. Посещенията преди време бяха по няколко стотин уникални на ден. Приходи е имал някакви минимални от някой клик по адсенс рекламите. Като цяло има нужда от редовно актуализиране, за което аз нямам такова време. При евентуален интерес от купувач може да се обсъди по-подробно офертата кое и как.
 
От: tvhatch.com - сайт за сериали

Аз като луд фен, следящ над 20 сериала много харесвам такъв тип сайтове. Този много ми допада и ако имах време да го поддържам щях да го взема. Има добър потенциал. Успех с продажбата и поздравления за сайтчето :)
 
От: tvhatch.com - сайт за сериали

Цена по договаряне.
 
Последно редактирано:
От: tvhatch.com - сайт за сериали

Все още се продава. Цена: 150лв.
 
От: tvhatch.com - сайт за сериали

Нова цена: 100лв. Върви и заедно с форума.
 
От: tvhatch.com - сайт за сериали

Кой пише статиите, има ли възможност да продължи да пише след като сайта бъде продаден ? И защо сайта зарежда толкова бавно ?
 
От: tvhatch.com - сайт за сериали

Сайтът не съм го поддържал отдавна, зареждаше добре преди. Ще го ревизирам и ще тръгне пак тея дни. А относно статиите, аз съм си ги пускал, срещу определено заплащане мога да следя редовно новините и да пускам в сайта.
 
От: tvhatch.com - сайт за сериали

Вече трябва да се отваря добре.
 
От: tvhatch.com - сайт за сериали

Продава се заедно със сайта. Домейна ако искаш само, цената е същата.
 
От: tvhatch.com - сайт за сериали

Понеже ме питаха няколко пъти - аз съм писал/превеждал цялото съдържание, тоест не е копирано отникъде. Предоставям и някои интересни сайтове, от които да се следят актуални неща по ТВ темата.
 
От: tvhatch.com - сайт за сериали

Ще го напиша пак, понеже всеки ме пита: сайтът има минимални органични посещения, все пак не е поддържан активно от повече от година. Логично няма и приходи. За тази цена не мисля, че може да се очаква сайт с посещения и приходи, с 5-годишен домейн и форум...
 
От: tvhatch.com - сайт за сериали

Здравей имам интерес моля за повече информация на лично съобщение?
 

Горе