twitter bot?

tweetattacks*com ама си вземи про версията, че лайта е еднопоточен

ако просто искаш да разцъкаш преди да купиш има и фри версия, която е осакатена до степен да разгледаш интерфейса

tweetattacks*com/editions*php
 
ами аз го ползвам вече втора година, управлявам няколкостотин акаунта през него. е, не съм особено активен, но до момента нямам блокиран нито един акаунт. Ползвам тридесетина прайвит проксита обикновено, но и с публични става макар и бавно. пробвай безплатната версия, ако искаш после вземи лайт версията, може да се ъпгрейдне до про
 
От: twitter bot?

Интересува ме следното нещо. Един туитър акаунт на конкурентен на мой сайт имаше пред 3-4 месеца 10к последователи. Сега има над 3 милиона. Как стават тези магии? Може ли да се купуват последователи, дайте някакви насоки.
 
Последно редактирано:
може да се купуват, но обикновено ти продават някаква плява - в смисъл нетаргетирани, често автоматично следващи и реално напълно автоматизирани профили. от такива полза никаква

аз ползвам малко по-туткав метод, но пък така имам таргетирани потребители и то най-вече "живи"

как да си докарате безплатен трафик от twitter
 
От: twitter bot?

Ами аз не държа да са таргетирани, освен по геолокация разбира се. Индийци и подобна паплач не ми трябват. И съм склонен да дам някой друг долар, ако си заслужава...
 
ама ... хубаво е да се уточни, че софтуерът сам по себе си улеснява работата, но не може да свърши всичко сам т.е. трябва да имаш някаква стратегия на следване и управление на профилите за да се получи желания ефект (с др думи любезно ще натреса отново статията си в линка по-горе)
 
може да се купуват, но обикновено ти продават някаква плява - в смисъл нетаргетирани, често автоматично следващи и реално напълно автоматизирани профили. от такива полза никаква

аз ползвам малко по-туткав метод, но пък така имам таргетирани потребители и то най-вече "живи"

как да си докарате безплатен трафик от twitter
Става явно. На мен ми трябва реално за 3 акаунта. Ще го поразгледам софта, хвана ми окото, и то много. Всеки метод за докарване на трафик от социалки е повече от ценен. Особедно с новите "невероятни" Панда глупости на Гугъл.

Таргетирането там май май не е много добро. Знам, че може да е на локално ниво, както и по пол. Но май само до там.
 
Блинки, за три акаунта определено първо си свали безплатната версия. Не мисля, че и лайт ти трябва за толкова малко. Вече ако с времето решиш винаги можеш да си купиш лайт или про.
 
не следвай/прекратявай повече от петдесетина дневно

не публикувай твърде често

ползвай проксита, по възможност от един и същи район за всеки акаунт

не публикувай само туитове с линкове

не ползвай генератора на туитове - много е тъп
 
От: twitter bot?

Аз забелязах, че когато туитовете са полезни и с качествено съдържание (доколкото може да се постигне такова с 140 символа) много често другите потребители (понякога имат и повече последователи от мен) ги ретуитват и събщението достига до много повече хора. Също така, има значение по кое време се публикува, добре е да се съобразяваш с геолокацията на последователите.
 
От: twitter bot?

Блинк, някво Mono ми иска на мен :D За .Net . Те явно всички ботове с т'ва вървят :X Благодаря на BullBlogger за информацията ;)
 
От: Re: От: Re: twitter bot?

Честито, а? Системата каза не. :) Увиснах. Ще търся комп с Windows. ;)

Не мога да разбера, вие майтап ли си правите или какво?
Mono , след което инсталираш с Wine и си готов с бота.
 
От: twitter bot?

pile.png Това пише за безплатната версия
 
Последно редактирано:

Горе