Tyxo-то спряха отчитането в реално време

От: Tyxo-то спряха отчитането в реално време

@Blinky, Братле сори, че не помня, че се продаде старото свежо, ама и сега като кликнеш на за реклама, пак си им дават много посещения, а няма кирия както казах по-напред. Просто за мен е важен ефекта не това което пише щото аз мога да си напиша и 300к. посещения на ден, ама дали ще ги има е друг въпрос, докато когато си има реален и видим брояч си е друго. :)
 
@Blinky, Братле сори, че не помня, че се продаде старото свежо, ама и сега като кликнеш на за реклама, пак си им дават много посещения, а няма кирия както казах по-напред. Просто за мен е важен ефекта не това което пише щото аз мога да си напиша и 300к. посещения на ден, ама дали ще ги има е друг въпрос, докато когато си има реален и видим брояч си е друго. :)

Не съм им гледал статистиките, но определено не са както едно време. Ако го обясняват това на рекламодателите, кофти за рекламодателите. Не че им пука, като се има в предвид, че им сервират импресии. :)

Ако някоя медия успее да уговори добра рекламна кампания, от към финансова гледна точка, с брояч, който е като тиксото, лично ще преосмисля употребата му. Не знам как точно с него ще успят да убедят големите клиенти, но е възможно.
 
От: Tyxo-то спряха отчитането в реално време

Ей гва га де и :D http://www.tyxo.bg/d/147978/tablo , друг е въпроса, че в момента нямаме голям сайт, но пък това не ни пречи да сме толерантни с всички. :)
Не съм им гледал статистиките, но определено не са както едно време. Ако го обясняват това на рекламодателите, кофти за рекламодателите. Не че им пука, като се има в предвид, че им сервират импресии. :)

Ако някоя медия успее да уговори добра рекламна кампания, от към финансова гледна точка, с брояч, който е като тиксото, лично ще преосмисля употребата му. Не знам как точно с него ще успят да убедят големите клиенти, но е възможно.
 
От: Tyxo-то спряха отчитането в реално време

Там, е работата, че никой няма да иска да рекламира в сайт с 1000-2000 на ден дори. Щото рекламодателите това го имат за смешно, виж, ако да кажем си с над 10к. на ден това вече си е друго. Тогава просто самите рекламодатели ще те търсят за реклама. За жалост, обаче това си е доста трудно в наши дни и дори ежедневно ме кара да се замислям дали да не се откажа от онлайн бизнеса. :(
 
Да, трудно е за тясно нишови сайт да докараш такъв трафик. А за голям информационен - то е ясно, там се почва от ниско и след време може да си на нивото на големите медии, н след инвестиции и много работа, естествено и силен екип зад него. ;)

10K на ден пак не са много атрактивен трафик за рекламодателите. Искат масовка. Те така е. Иначе минеш ли тези 10К на ден в определена ниша, набива се на учи, но и тогава си известен бранд в областта все пак. ;)
 

Горе