UK фирма с БГ iban

devoid

Active Member
Здравейте, интересува ме как с английска фирма можем да отворим онлайн сметка с БГ iban?
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Въпроса мисля, че е грешно зададен,т.е. как със БГ сметка да се отвори УК фирма, предполагам?
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Здравейте, интересува ме как с английска фирма можем да отворим онлайн сметка с БГ iban?
няма нищо по лесно от това.... Трудното е да отвориш английска банкова сметка с БГ фирма , но обратното не е проблем. Всяка една БГ банка ще ти съдейства въз основа на регистъра gov.uk . Има варианти които са доста по добри от банкова сметка като Финтех операторите където я вадиш онлайн в каквато пожелаеш валута. Juni.co , silverbird.com , wise.com , iCard.bg и още около 1000 такива финтех оператори. Имаш сметки и в лева и в Евро и в $ и още 50 вида валути.
 
няма нищо по лесно от това.... Трудното е да отвориш английска банкова сметка с БГ фирма , но обратното не е проблем. Всяка една БГ банка ще ти съдейства въз основа на регистъра gov.uk . Има варианти които са доста по добри от банкова сметка като Финтех операторите където я вадиш онлайн в каквато пожелаеш валута. Juni.co , silverbird.com , wise.com , iCard.bg и още около 1000 такива финтех оператори. Имаш сметки и в лева и в Евро и в $ и още 50 вида валути.

В wise имам , но нямат БГ iban , аз фирмата я имам дори нова мисля да открия , въпросът ми е къде най лесно онлайн ще стане това .
 
няма нищо по лесно от това.... Трудното е да отвориш английска банкова сметка с БГ фирма , но обратното не е проблем. Всяка една БГ банка ще ти съдейства въз основа на регистъра gov.uk . Има варианти които са доста по добри от банкова сметка като Финтех операторите където я вадиш онлайн в каквато пожелаеш валута. Juni.co , silverbird.com , wise.com , iCard.bg и още около 1000 такива финтех оператори. Имаш сметки и в лева и в Евро и в $ и още 50 вида валути.
Тези другите също не виждам да предлагат БГ iban ... трябва ми защото работя с английската фирма , а клиентите са ми масово от БГ и искат БГ iban да им давам повечето... а не ми се сменя на БГ фирма .
 
Тези другите също не виждам да предлагат БГ iban ... трябва ми защото работя с английската фирма , а клиентите са ми масово от БГ и искат БГ iban да им давам повечето... а не ми се сменя на БГ фирма .
отвори си в iCard като искаш БГ IBAN, silverbird също предлагат БГ IBAN
 
Всяка УК банка има iban, но ако държиш на БГ, ползвай Opal Transfer - имат и БГ съпорт и за нашенци е мн удобно - таксите са май 3£(по спомен)-доста са читави.Май бяха литовци
 
В wise имам , но нямат БГ iban , аз фирмата я имам дори нова мисля да открия , въпросът ми е къде най лесно онлайн ще стане това .
онлайн едва ли ще стане
 
за бг фирма да, но за чужда едва ли
 
за бг фирма да, но за чужда едва ли
пак ти казвам незнам на кой свят живееш... прегледай ми постовете назад и ще разбереш , че точно с това се занимавам от години като бизнеса ми до съвсем скоро беше регистрация на Английски и офшорни компании по света заедно с отварянето на банковите им сметки. Продадох бизнеса и се преориентирах във финтех картов оператор и съвсем скоро предстои да пусна такъв. Имам лиценз от FCA . Може да прочетеш тази тема и да спреш с недомислените си изказвания! https://www.predpriemach.com/thread...-чужбина-и-най-добрите-паймент-системи.91039/
 

Всички фирми ли могат да станат клиенти дистанционно?


Не. Подаване на документи за дистанционна регистрация е приложимо само за български юридически лица, вписани в съответния регистър (Търговския регистър или Регистър Булстат), чийто законен представител е местно физическо лице (Български гражданин) и има права да представлява юридическото лице самостоятелно.
 

Всички фирми ли могат да станат клиенти дистанционно?


Не. Подаване на документи за дистанционна регистрация е приложимо само за български юридически лица, вписани в съответния регистър (Търговския регистър или Регистър Булстат), чийто законен представител е местно физическо лице (Български гражданин) и има права да представлява юридическото лице самостоятелно.
смешен ставаш... аз говоря за финтех оператори , банките са бита карта отдавнаи не ми давай пример с тях. iCard вадиш акаунт за 30 минути с изчакването само онлайн ! ТрансКапитал също вадиш без проблем онлайн бизнес акаунт на чужда фирма. Образовай се !
 
Последно редактирано:

Горе