Продава се: UOYS.COM -- 8 годишен, четирибуквен LLLL.com за $1

От: UOYS.COM -- 8 годишен, четирибуквен LLLL.com за $1

estibot няма никаква връзка с реалната цена на един домейн. Предполагам го знаеш. Наддавам за домейна, но дай да не се правим на луди.

п.п.

И един приятелски съвет (ако приемаш такива) - както и да завърши този търг - в godaddy auctions щеше да вземеш повече. Домейнът, който продавах -jewc (във flippa спря на $105. Продадох го чрез godaddy auctions веднага след това за $405.
 
От: UOYS.COM -- 8 годишен, четирибуквен LLLL.com за $1

И аз не знам как ще се определи реална цена или евентуална цена от алгоритъм
Може и да се достигне приблизително ниво, но пак няма да е точно
И аз играя, но си смятам сам възможностите
 
От: UOYS.COM -- 8 годишен, четирибуквен LLLL.com за $1

Ей това си е сделка, не като ония глупак, който продава боклуци за по 1000 лева. Най-накрая в тоя сайт да видя, някой, който прави нещата както трябва, а не както му се иска да са.

Благодаря за хубавите думи.Не смятам ,че човека който продава за 1000 лв. е глупак.Просто е поставил такава цена за специфичен клиент. Ако реално се търси бърза продажба съм на мнението,че цените трябва да са реалистични и адекватни. В случея с uoys.com съм го пуснал без запазена цена за да се продаде за стойноста на която го оценяват клиентите! Прав си за това че за да се продават нещата трябва да са на пазарната цена, а не на твоята ( в втория случей можеш да чакаш години)! :) :)

estibot няма никаква връзка с реалната цена на един домейн. Предполагам го знаеш. Наддавам за домейна, но дай да не се правим на луди.

п.п.

И един приятелски съвет (ако приемаш такива) - както и да завърши този търг - в godaddy auctions щеше да вземеш повече. Домейнът, който продавах -jewc (във flippa спря на $105. Продадох го чрез godaddy auctions веднага след това за $405.

Благодаря за участието! Относно Естибот разбира се, че всичко е много относително там ( макари ,че много хора го следят и е фактор за купуване и продаване на техните домейни) . Мисълта ми беше,че не работи добре с четири буквени които не са ключови думи, понеже оценява на база колко търсения има думата в самия домейн в търсачките.

Разбира се ,че приемам съвети! Относно ГоуДеди Аукшънс следващия ще го обявя там. Досега не съм публикувал домейни там! Благодаря, че сподели как е минал твоят аукцион и за последвалата продажба в ГоуДеди!
 
От: UOYS.COM -- 8 годишен, четирибуквен LLLL.com за $1

Добри пари можеш да вземеш дано има интерес
 
От: UOYS.COM -- 8 годишен, четирибуквен LLLL.com за $1

Тука май само наши хора бидват :mrgreen: Що така?
 
От: UOYS.COM -- 8 годишен, четирибуквен LLLL.com за $1

Добри пари можеш да вземеш дано има интерес

Освен uoys.com, победителя ще получи и uoys.net! Добра възможност за брандиране на стартиращ проект или ребрандиране на съществуващ такъв!
 
От: UOYS.COM -- 8 годишен, четирибуквен LLLL.com за $1

Търгът за uoys.com и uoys.net приключва утре около 11.30 преди обед. Цената в момента е $50! През 13-те оставащи часа всеки може да се включи и да наддава от тук Последните часове са най-важни! Успех! :)
 
Последно редактирано:
От: UOYS.COM -- 8 годишен, четирибуквен LLLL.com за $1

Аз ще дебна последния момент, дадох първата стъпка, но последната е важна
 
От: UOYS.COM -- 8 годишен, четирибуквен LLLL.com за $1

Аз ще дебна последния момент, дадох първата стъпка, но последната е важна

Ако има бидове в последните минути търга автоматично се удължава с още час! :)) Успех
 
От: UOYS.COM -- 8 годишен, четирибуквен LLLL.com за $1

В зависимост от курса на търга. Между 3 и 5 сутринта българско време е възможно да добавя "Купи сега" цена!
 
От: UOYS.COM -- 8 годишен, четирибуквен LLLL.com за $1

Дали беше нужно да обясняваш толкова, аз си бидвам последно, ще ми развалиш тактиката
 
От: UOYS.COM -- 8 годишен, четирибуквен LLLL.com за $1

Дали беше нужно да обясняваш толкова, аз си бидвам последно, ще ми развалиш тактиката

Стандартна практика това с удължаването! И в мейлите от флипа го пише когато наближи края :) Не се притеснявай за тази функция! Всичко ще мине гладко!
 
От: UOYS.COM -- 8 годишен, четирибуквен LLLL.com за $1

успех с тая цена 999 LOL - повече недей да лъжеш че няма резервирана цена!
 
От: UOYS.COM -- 8 годишен, четирибуквен LLLL.com за $1

успех с тая цена 999 LOL - повече недей да лъжеш че няма резервирана цена!

Това е "Купи Сега" цена. Няма резервирана ще се продаде до колкото стигне.
 
От: UOYS.COM -- 8 годишен, четирибуквен LLLL.com за $1

Остава още час и половина до края на търга!Mоментна цена $105 Успех в последния час!
 
От: UOYS.COM -- 8 годишен, четирибуквен LLLL.com за $1

Браво, много хубаво се получи, че от форума, успяха да вдигнат малко цената и хората да го забележат домейна.
Надявам се, да се качи още.

Успех.
 
От: UOYS.COM -- 8 годишен, четирибуквен LLLL.com за $1

Браво, много хубаво се получи, че от форума, успяха да вдигнат малко цената и хората да го забележат домейна.
Надявам се, да се качи още.

Успех.

Благодаря! Хубаво е че има и Български участници от Предприемач в търга! Бъдещия нов собтсвеник ще има добра възможност да го препродаде в домейн форумите , афтърмаркет сайтовете или директно на краен клиент. Факт ,че ми го предлагаха за минимум $2000 от DNS, прескочих ги и го придобих директно от собственика за значително по малка сума!
 
От: UOYS.COM -- 8 годишен, четирибуквен LLLL.com за $1

15 минути Търга все още е отворен моментна цена $105 които желае да се включи в последните минути да го направи сега
 
Последно редактирано:

Горе