URL.bg - сайт за безплатно споделяне на картинки

От: URL.bg - сайт за безплатно споделяне на картинки

Е аз пък не видях от него една цена? Какво очаква някой да изръси 2 бона ли? Явно е това.
 
От: URL.bg - сайт за безплатно споделяне на картинки

Който е заинтересован нека ми пише лично съобщение с предложението си.
Мога ли да ви питам защо да го дам за 200лв? Щом можеш да отделиш само 200лв за сайта едва ли ще можеш да отделиш 74лв(само за домейна) на година...
 
От: URL.bg - сайт за безплатно споделяне на картинки

Който е заинтересован нека ми пише лично съобщение с предложението си.
Мога ли да ви питам защо да го дам за 200лв? Щом можеш да отделиш само 200лв за сайта едва ли ще можеш да отделиш 74лв(само за домейна) на година...

Щото след 1 година ще си още повече назад.

Пак ще ти дават 200 лв. ама ти ще си платил пари за хостинг, ще си платил още 70 лв за домейн. Може да се наложи и да минеш на по-горен план за хостинг. Т.е. ще имаш разходи, които няма как да се покрият от приходите.

Накрая ще ти писне и ще го продадеш да кажем не за 200 лв, а за 300 лв, като междувременно си направил още допълнителни разходи по сайта, които ще са много повече от тези 300 лв дето някои ще ти ги даде след 2-3 години. ;)
 
От: URL.bg - сайт за безплатно споделяне на картинки

Много е зле момчето, така й не казва колко му търси, само колко не му търси ...
200 са ти малко, айде от мен да мине - 201 лева ...
 
От: URL.bg - сайт за безплатно споделяне на картинки

Е добре де, що да е зле момчето... зле сме ние и цялата ни куца действителност :)
За мен лично, държанието на продавача е съвсем нормално. Кво да ви кажа..и опипването на почвата вече е нещо съвсем нормално в бг.
Колко струва реално, колко му струва на него, колко би струвало в бъдеще и тн вече сме разбрали, че това е много субективен въпрос. Виждаме, че домейна е хубав, виждаме, че има не малко посещения, но виждаме също и че няма приходи (сега всеки само за това драпа), както и че няма пазар! За това продажбата му, както и определянето на цената не са лесни в този момент. Именно за това смятам и държанието му за абсолютно адекватно. За някой 200лв са много, за други 2К малко. Всичко е пазарлък и договорки...стига да има интерес. Е, тази оферта мисля, че е интересна. Кой се съмнява в успеха след като се направи читав контента?? Опираме май до ситуацията - колко е закъсал продавачът, тоест до колко ще свали...нищо, че няма цена :)

Аз лично под 500 това няма да го дам посмъртно! Но пича може и да го даде около тази цена. В крайна сметка който има интерес може да пробва разговор (частен) с него за цена. Според мен е правилният подход, за разлика от публични упреци ала "кат не знаеш колко да му искаш - и толкова са му много". Имате оферта - предлагайте, не виждам нито нещо сложно, нито нередно.
 
  • Like
Реакции: adi
От: URL.bg - сайт за безплатно споделяне на картинки

Ако имаш желание още за продажба, моля те прати ми на ЛС цената за която би искал да го продадеш. Благодаря.
 

Горе