usb windows xp буутване

a4kata

Member
Няма ли някаква проста програма, с която да буутна windows xp от флашка, гледах някакви гайдове в нета, но са много дълги и не ми се занимава, искам да преинсталирам един нетбук...
 
От: usb windows xp буутване

WinSetupFromUSB у замунда го има, ако не го изнамериш пиши ми в скайпа ще ти го пратя.
 
От: usb windows xp буутване

С тва съм пробвал поне 3 пъти и с какви ли не програми не става и не става ...Преди 7-8 години инсталирах xp на eee pc от 1-вите тогава 2 дената си играх и доста трудно стана, а сега има хиляди програми и не работят ...
 
От: usb windows xp буутване

Лично само тзи година съм инсталирал 5 пц. точно с това, имам два различни на две флашки единия е xp. другия е win7. Нещо явно не правиш както трябва.
С тва съм пробвал поне 3 пъти и с какви ли не програми не става и не става ...Преди 7-8 години инсталирах xp на eee pc от 1-вите тогава 2 дената си играх и доста трудно стана, а сега има хиляди програми и не работят ...
 
От: usb windows xp буутване

Как да стане като флашката нещо се ебава, Transcend 16 GB толкова време си изгубих, взех една карта 4 ГБ и всичко заспа веднага я прочете ...
 
От: usb windows xp буутване

Как да стане като флашката нещо се ебава, Transcend 16 GB толкова време си изгубих, взех една карта 4 ГБ и всичко заспа веднага я прочете ...

Ми WinXP х32 не знае какво е това 16 ГБ...
 
От: usb windows xp буутване

Хайде бре, това ще ти се смее и дете. Колкото от политика толкова от компове разбираш. В момента имам вклющен 400 гб. външен хард. Пускал съм и 40 гб. флашка през usb.
Това, че рама го хваща само до 3.5 не значи, че не може да работи с външни източници по-големи от това. :!:
Ми WinXP х32 не знае какво е това 16 ГБ...
 
От: usb windows xp буутване

Хайде бре, това ще ти се смее и дете. Колкото от политика толкова от компове разбираш. В момента имам вклющен 400 гб. външен хард. Пускал съм и 40 гб. флашка през usb.
Това, че рама го хваща само до 3.5 не значи, че не може да работи с външни източници по-големи от това. :!:

Мисля, че за да го направиш bootable за XP, трябва да го форматираш FAT32, това имах в предвид. Може и да греша, не съм пробвал.

Само да вметна, ти освен да се заяждаш, по някакъв друг начин можеш ли да говориш?
 
От: usb windows xp буутване

Мога.
Може и fat 32 може и ntfs като при ntfs се инсталира много по-бързо.
Мисля, че за да го направиш bootable за XP, трябва да го форматираш FAT32, това имах в предвид. Може и да греша, не съм пробвал.

Само да вметна, ти освен да се заяждаш, по някакъв друг начин можеш ли да говориш?
 
От: usb windows xp буутване

Мога.
Може и fat 32 може и ntfs като при ntfs се инсталира много по-бързо.

Имам един стар компютър, който въобще не разпознава флашката, ако е FAT32, а на NTFS работи.
 

Горе