VCC за валидация на пейпал акаунти

Рейтинг - 88.9%
8   1   0
Продавам виртуални кредитни карти - могат да се използват за валидация на пейпал акаунти. Картата е на цена 7$, като след като валидирате акаунта си вие ще получите 1.5еу (~1.95$) е акаунта си. Картата няма как да я ползвате за друго освен за пейпал :)
Ако ви трябва валидация - това е сигурен начин!
Плащане само пейпал


Домейн Име | URL: paypal.com

Приблизителна Цена: 1

Уникални Посетители за Месец: до 100

Page Rank: N/A

Уникално Съдържание: Няма Съдържание

Система: N/A

Дизайн: N/A

Начини на Плащане: paypal

Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: НЕ
 
От: VCC за валидация на пейпал акаунти

Тоест правя си Paypal под чуждо име (Името на виртуалната карта) и така го валидирам?
 
От: VCC за валидация на пейпал акаунти

Не - пейпала си е с твоето име, просто като въвеждаш картата скарваш само номерата, като име пишеш твоето и няма да имаш никакви проблеми :)
 
От: VCC за валидация на пейпал акаунти

Защото не всички карти стават, с някои има проблеми. Предполагам заради това.
 
От: VCC за валидация на пейпал акаунти

Аз досега не съм имал проблеми с валидация на карта от БГ банка в пейпал.
 
От: VCC за валидация на пейпал акаунти

И аз лично съм нямал, но са ми споменавали, че има такива случаи. Все пак автора на темата ще си отговори най-точно на въпроса.
 
От: VCC за валидация на пейпал акаунти

с виртуалните карти можете да направите акаунта веритифициран, независимо дали сте въвели истинското си име или фалшиво. Докато това не може да стане ако сте с карта от банка.
 
От: VCC за валидация на пейпал акаунти

с виртуалните карти можете да направите акаунта веритифициран, независимо дали сте въвели истинското си име или фалшиво. Докато това не може да стане ако сте с карта от банка.
Хм ... моят акаунт е с истинска карта и си е верифициран.
 
От: VCC за валидация на пейпал акаунти

автора е прав, и аз имах проблем с веритификацията на виза електрон но той се решава ,като изваршиш плащане в пайпал от малка сума сега не помня колко беше и после отиваш до банката взимаш банковото извлечение и в него гледаш кода на плащането последните 3 или 4 знака са ти кода за веритификация в пайпал.за целта изберете веритификация чрез банково извлечение. доста игра е!:)
 
От: VCC за валидация на пейпал акаунти

и все пак как да купя такава карта при условие че не мога да се свържа с купувача
 
От: VCC за валидация на пейпал акаунти

И какво става когато PayPal ти лимитират акаунта (не можеш да плзваш парите него) докато не им изпратиш Proof of identity ?

Картите на БГ банките са супер. Не виждам причина да се рискува, с VCC освен ако не искаш да се скриеш, правейки измами или укриване на доходи.
 

Горе