Veselin Asenow

v3sk0z

New Member
Здравейте!
Казвам се Веселин Асенов!
На 15 години съм.. и се занимавам със създаване на сайтове от ~2 години!
Тук съм от скоро..
Бях пуснал един конкурс, с който излъгах няколко потребители, с което искрено съжалявам!..
Искам да ви кажа.. че спирам да лъжа (въпреки, че беше един път)..
И искам колегите (така наричам Вас), да ме уважават!..
Този форум ми помогна с развитието на моите сайтове!..
И почнах да печеля от него и пари.. :mrgreen:
С уважение,
Веселин Асенов!
 
От: Veselin Asenow

Ей го , като казвам ,че в началото трябва да се хранят новите ( или ще се откажат или ще поумнеят) , за да има напредък , ей го доказателството , човека върви нагоре.
 
Няма такива тука, да не пасем трева.
Veselin Asenow е вече в черния списък и няма махане.
Ембарго
Единственото което може да направиш е да си смениш името и да си направиш нова регистрация, с новия майл с новото име. А ако някой те разбере че си същия но с ново име .... просто нямаш идея кво те чака...

Първо трябва да подадеш искова молба до районния съд, в която трябва да се изложат причините, поради които искаш да си смениш името. Някои съдилища смятат, че производството е исково-тогава иска следва да се предяви срещу съответната община
В чл.19 от Закона за гражданската регистрация е посочено следното:
Чл. 19. (1) Промяната на собствено, бащино или фамилно име се допуска от съда въз основа на писмена молба на заинтересувания, когато то е осмиващо, опозоряващо или обществено неприемливо, както и в случаите, когато важни обстоятелства налагат това.
По време на самото съдебно заседание лицето трябва да представи доказателства, включително и да доведе свидетели, показанията на които да сочат цитираното в чл.19 по-горе.

Като свидетели може да призовеш измамените потребите.
 
От: Re: Veselin Asenow

Няма такива тука, да не пасем трева.
Veselin Asenow е вече в черния списък и няма махане.
Ембарго
Единственото което може да направиш е да си смениш името и да си направиш нова регистрация, с новия майл с новото име. А ако някой те разбере че си същия но с ново име .... просто нямаш идея кво те чака...



Като свидетели може да призовеш измамените потребите.

Забавен!..
 
От: Veselin Asenow

Е добре де.. разбрах.. както казах.. ще се опитам!

И надявам се ще промените начина, по който пишете. Сякаш някой Ви е длъжен. Това не прави особено добро впечатление.
Убеден съм,че когато докажете предполагаемата си промяна, така наречените от Вас - колеги, ще се отзоват и ще коментират това.
 
От: Veselin Asenow

Приема се обяснението и давам плюсче да помогне да се анулира минуса па току виж си почнал и да се издигаш... И не си пиши името на латинициа че и с w накрая - туй е булгариш форум се пак.
 

Горе