VGA кабел с различни изходи

waldes

Well-Known Member
Сега погледнах на един комп изхода за VGA кабела и се оказа, че не е стандратния с 15-те дупки. Отзад на компа изхода е 9 игли, зеленикав фон, така да се каже:) (мъжко се води, доколкото прочетох, когато стърчат иглите, а не дупки), докато изхода на мониторите са женски с 15 дупки и сега патова ситуация:wink:
Трябва ми подобен кабел, само че този мъжкия с 9-те игли да е женски с 9 дупки, съответно мъжката 15-ка отива в монитора, докато женската 9-та отива в компа. Имам само стандартните VGA кабели, които са и в двата края с 15 игли, а това не върши работа.
Някой да знае къде в София мога да си купя такъв кабел или някакви преходи за тези стандартни 15-ки.
Страшно обяснение скалъпих:)
 
От: VGA кабел с различни изходи

Огледай и потърси друг вход и дали има видеокарта защото това както го описва. Не е видео вга си е стандарт доколкото ми стигат знанията и няма как да е с 5+4 на два реда.
 
От: VGA кабел с различни изходи

Намерих в нето снимка на същия кошник:)
ScreenHunter_03 Sep. 26 20.23.jpg, докато мониторите сa с изход за ей тези кабели

ScreenHunter_03 Sep. 26 20.29.jpg
 
От: VGA кабел с различни изходи

Ами имаш два изхода за монитори отдолу бели са един до друг ако монитора ти няма такъв вход има преходим ето картинка С видовете видео изходи. Новите монитори Нямат вгА. По-Старите имат и двата а най старите само вга http://cdn.asia.cnet.com/i/r/2004/dt/39176057/audio_card.gif
 
От: От: VGA кабел с различни изходи

Намерих в нето снимка на същия кошник:)
Виж файлът 7437, докато мониторите сa с изход за ей тези кабели

Виж файлът 7439

Тоя кошник си има видеокарта, както ти казва @Онзи. Ако е същия ти трябва преходник DVI (мъжко) към D-SUB (женско), и заспива.

А горното на снимката, с 9-те пишки, според мен е COM порт.
 
От: От: VGA кабел с различни изходи

Тоя кошник си има видеокарта, както ти казва @Онзи. Ако е същия ти трябва преходник DVI (мъжко) към D-SUB (женско), и заспива.

А горното на снимката, с 9-те пишки, според мен е COM порт.

PTC DVI-d Male To Vga Female Adapter ли е прехода?
Едит: PTC DVI Male To Vga Female Adapter - това трябва да е s 4-te допълнителни игли
 
От: От: От: VGA кабел с различни изходи

PTC DVI-d Male To Vga Female Adapter ли е прехода?
Едит: PTC DVI Male To Vga Female Adapter - това трябва да е s 4-te допълнителни игли

Мисля, че и двата ще станат. Стига твоя кошник да изглежда точно така изодзадзе. Ще може и 4 монитора да му включиш :). С други преходници де.
 
От: От: От: VGA кабел с различни изходи

Мисля, че и двата ще станат. Стига твоя кошник да изглежда точно така изодзадзе. Ще може и 4 монитора да му включиш :). С други преходници де.
Същия е е едно към едно от снимката с допълнителните 4 малки игли:) Ще обикалям утре да търся. Мерси:)
 
От: VGA кабел с различни изходи

Абе ти си индианец....май верно не си от тази общност, бахте в багериста :D
 
От: VGA кабел с различни изходи

Абе ти си индианец....май верно не си от тази общност, бахте в багериста :D
Мда ние багеристите си имаме друга общност:)
 
От: VGA кабел с различни изходи

Имай си и с трактористи и с багеристи и с кво ти падне...ама нема се обаждаш кой за коя ОБЩНОСТ е кой за кво е изобщо....

Имам 5 кила такива преходници и 20 кила такива кабели. Ако беше точен и не беше такова лайно до са да бех дошъл до вас/до офиса и да го бех направил вече без пари и даже да бех ти махнал умрелите спайове дет ти е фрашкана щайгата с тех и тн др галимации, ама ти си отворен заяждалник и сега трябва да се изгагаш пред всички към си ламерюга :wink: Та да метна поредната поговорка по случая - "каквото посееш - това ще пожънеш" :D
 
От: VGA кабел с различни изходи

Имай си и с трактористи и с багеристи и с кво ти падне...ама нема се обаждаш кой за коя ОБЩНОСТ е кой за кво е изобщо....

Имам 5 кила такива преходници и 20 кила такива кабели. Ако беше точен и не беше такова лайно до са да бех дошъл до вас/до офиса и да го бех направил вече без пари и даже да бех ти махнал умрелите спайове дет ти е фрашкана щайгата с тех и тн др галимации, ама ти си отворен заяждалник и сега трябва да се изгагаш пред всички към си ламерюга :wink: Та да метна поредната поговорка по случая - "каквото посееш - това ще пожънеш" :D
Разбрахме те колко си печен, давай го по-леко:)
 
От: VGA кабел с различни изходи

Леко го давай ти утре до като обикаляш за преходник, белким не спукаш гума или не те треснат катаджии :D
 
еи тук тръгнахте да се скарвате като вчера ... и пак сте същите... :evil:

иначе по повод на com порта ... едно време като мишките бяха на com порт евтиндожите струваха по 1 долар ... а сега като сме на усб на евтините са по 8 лева или 6 долара... е това е инфлация

да видите какво е някой да напише безполезен офтопик по темата :twisted:
 
От: Re: VGA кабел с различни изходи

еи тук тръгнахте да се скарвате като вчера ... и пак сте същите... :evil:

иначе по повод на com порта ... едно време като мишките бяха на com порт евтиндожите струваха по 1 долар ... а сега като сме на усб на евтините са по 8 лева или 6 долара... е това е инфлация

да видите какво е някой да напише безполезен офтопик по темата :twisted:

Няма да се сдържа и аз да ти кажа , че преди няколко месеца взех мишки за по 3 лв. на PS2 :)
 
От: VGA кабел с различни изходи

Мда ние багеристите си имаме друга общност:)

Личи ви отдалеч и обноските ти са като на багеристите.
 
От: VGA кабел с различни изходи

@coolice, беше лек нагледен пример какво представляват неговите включвания по мои теми/постове (и не само мои), които принципно са НЕПРЕКЪСНАТИ, ако може така леко и той да почувства как пък ние сме се чувствали :wink: Нали една от максимите във форума беше, че трябва да се уважаваме взаимно, независимо кой за какъв терикатер се счита.

За ком порта и в момента е ценен. Има много индустриални машини, които все още се свързват чрез кома. Иначе за персоналната техника като личните компи наистина вече е отживел
 

Горе