VICOVE-BG.EU - клиент на ДАНС ! Честито на вирал сайтовете...

baydan

Active Member
Преди малко в новините на Нова го казаха и показаха - пускали са редовно шокиращи "новини" как току-що някоя българска звезда/известна личност е починала, например Стоичков или онази кифла дето чете прогнозите за времето в Нова (Никол Станкулова) - именно тя е подала жалба към ДАНС. Тези шокиращи "новини"са с вирал ефектите де - сподели или харесай, за да я прочетеш. Показаха и фб страница, където са поствали - нещо от рода на "Шъ мъ лайкнеш ли?" И сайта не намирам, и страничката също.
 
От: VICOVE-BG.EU - клиент на ДАНС ! Честито на вирал сайтовете...

Така им се пада! Има разлика между лъжа с цел да си събереш повече "харесвания" и измама, с която пращаш някой в гроба...

Хората трябва да спазват някакви граници!
 
От: VICOVE-BG.EU - клиент на ДАНС ! Честито на вирал сайтовете...

Така им се пада! Има разлика между лъжа с цел да си събереш повече "харесвания" и измама, с която пращаш някой в гроба...

Хората трябва да спазват някакви граници!
Да, огромна разлика има, надминаха в пъти помиите на жълтите вестници, но лошото е, ако се оттърват безнаказано ... дано Нова тв и Стоичов не ги оставят ...
 
От: VICOVE-BG.EU - клиент на ДАНС ! Честито на вирал сайтовете...

Това ли са фейсбук предприемачите? До там ли се стигна?
 
От: VICOVE-BG.EU - клиент на ДАНС ! Честито на вирал сайтовете...

Това ли са фейсбук предприемачите? До там ли се стигна?
Не всяко магаре се казва Марко ;)
 
От: VICOVE-BG.EU - клиент на ДАНС ! Честито на вирал сайтовете...

Според мен е грешно въобще да се лъже. Бизнеса, било то и новинарски сайт, се гради на взаимоотношенията с потребителите. В случая благодарение на тези потребители, новинарския сайт печели пари. Лично аз, когато попадна на такъв сайт започвам да го избягвам. Да, по този начин си набавяш еднократно много посетители и евентуално лайк джакинг, но в последствие губиш. Има нещо, наречено клиентски актив - тоест стойността, която ще получиш от своите клиенти през целия им живот. Когато тези сайтове мамят потребител те печелят посещение, но в крайна сметка губят посещенията, които биха направили тези клиенти в последствие. В случая може би не е точно използвано клиентски актив, защото потребителите не ти носят директно пари, но мисля, че схванахте какво имам предвид :)
 
От: VICOVE-BG.EU - клиент на ДАНС ! Честито на вирал сайтовете...

Хаха какво толкова се вживявате ако ще и 100 жалби да подаде нищо не могат да му кажат ако сайта е извън БГ дори и в БГ да е надали ще му кажат нещо.
Това, че почнаха и по телевизията да се оплакват от тези сайтове не значи, че ще спрат. Правят услуга на тия които сериозно се занимават със сайтовете, защото повечето ще се уплашат и ще зарежат виралите и ще има повече трафик за тях :Д
 
От: VICOVE-BG.EU - клиент на ДАНС ! Честито на вирал сайтовете...

Хаха какво толкова се вживявате ако ще и 100 жалби да подаде нищо не могат да му кажат ако сайта е извън БГ дори и в БГ да е надали ще му кажат нещо.
Това, че почнаха и по телевизията да се оплакват от тези сайтове не значи, че ще спрат. Правят услуга на тия които сериозно се занимават със сайтовете, защото повечето ще се уплашат и ще зарежат виралите и ще има повече трафик за тях :Д
Да, има логика в последните ти изречения, но сайта явно е в БГ и мисля, че ДАНС ще се постараят доста в случая - хем, за да отчетат дейност, хем, за да не ги плюят огромна национална телевизия ;)
 
От: VICOVE-BG.EU - клиент на ДАНС ! Честито на вирал сайтовете...

Трябва просто на хората да им налеят малко акъл. Аз много им се нервя на идиотите дето щъкат по тези сайтове. Дето го каза един - как да го лайкна преди да съм го видял бе?
 
От: VICOVE-BG.EU - клиент на ДАНС ! Честито на вирал сайтовете...

Трябва просто на хората да им налеят малко акъл. Аз много им се нервя на идиотите дето щъкат по тези сайтове. Дето го каза един - как да го лайкна преди да съм го видял бе?

Няма как да им налеят акъл винаги ще има балъци. От тези сайтове печелим само ние ФБ си направиха тотална подигравка с рийча нещата загрубяха доста те така си пожелаха
 

Горе