vinews.org

kaska

Member
Рейтинг - 100%
6   0   0
Продава се домейн името: vinews.org (Virtual News)
Домейна е регистриран в: namecheap.com
Изтича на: 07/16/2013
За кратко имаше Новинарски Сайт на него със около 400 посещения на ден.
Домейна идва със Хостинг от ICN изтичащ на 07,07 2013 година план Ултима.
Цена: 6$
 
От: vinews.org

Интересувам се кога е спрян сайта и защо, както и каква платформа е била използвана за сайта?
 
От: vinews.org

Платформата беше wordpress, сайта е спрян на 11,09 2012 година поради липса на време за развитието му.
 
От: vinews.org

И аз съм заинтересован за сайта.
 
От: vinews.org

Не е сайт, само домейн със хостинг сайта се продава отделно със базата данни със около 40 новини със допълнителни 1$.
 
Последно редактирано:
От: vinews.org

Не е сайт, само домейн със хостинг сайта се продава отделно със базата данни със около 40 новини със допълнителни 1$.

1$ за всички статии + 6$ за домейна и хостинга ? Така ли е, че нещо не разбрах. Ако колегата @freelancer се откаже аз го взимам.
 
От: vinews.org

1$ за всички статии + 6$ за домейна и хостинга ? Така ли е, че нещо не разбрах. Ако колегата @freelancer се откаже аз го взимам.

Както споменах имам интерес към домейна, респективно сайта (под сайта имам предвид евентуално и статиите). Оферта не съм предложил все още, понеже изчаквам да се появи моя партньор и да обсъдим предложението и да решим дали да участваме в евентуално наддаване или да се откажем. Ако kaska може да изчака малко, ще съобщим какви ни са намеренията.
 
От: vinews.org

Мога да изчакам има желаещи но не съм се решил още на кого да го продам, искам сайта да продължи да съществува, за това цената е ниска. Цената за общия пакет е 25$ като съм съгласен да е намаля евентуално. Извинявам се за "1$" от телефона съм забравил да поставя другото число.
Снощи си поиграх и върнах сайта онлайн за демо: http://www.vinews.org/
 
От: vinews.org

Обсъдихме с партньора ми предложението и решихме да се откажем, успех на другите и на начинанието.
 

Горе