Virtual Phone Number

koksi

Member
Здравейте,

Търся си читав Virtual Phone Provider от който мога да изпращам и получавам SMS-и. Става въпрос за twitter валидация - вече не става да си валидираш Twitter акаунт, без да имаш телефонен номер, а Българските доставчици не ги поддържат.... Пробвах twillio ама нещо много сложна ми се вижда цялата история, търся нещо по простичко. Идеи?
 
От: Virtual Phone Number

Неможеш да си регистрираш акаунт в twitter без да те валидират по телефона. Правилно ли съм разбрал или нещо друго имаш в предвид?
 
От: Virtual Phone Number

Ти се регистрираш, но аз ползвам dev.twitter.com и за да ползвам пълната функционалност трябва да имам валидиран телефонен номер.
 
От: Virtual Phone Number

Има продавачи на акаунти, които продават телефонно-валидирани акаунти на килограм.
 
От: Virtual Phone Number

Тук има (не съм ги пробвал лично): http://bit.ly/Zukyoa
 
От: Virtual Phone Number

tuk изкочи нещо, но само ровнах в нета, не съм ги позлвал
 
От: Virtual Phone Number

Малък ъпдейт, вчера от Twillio ми казаха, че техните телефони не могат да изпращат СМС-и на кратки номера, предполагам за всички е така. В такъв случай, мисля, че ще премина към купуването на готов акаунт.
 
От: Virtual Phone Number

Не ти трябва да изпращаш SMS. Верификацията става като се получи SMS.

Да не би да са въвели нов вид верификация, която изисква потребителят да изпраща SMS?

Google Account може да се верифицира с телефон не само чрез SMS, но и чрез входящо обаждане (на теб ти се обаждат и ти диктуват кода). При Twitter, Facebook и други май има само SMS, не съм сигурен.
 

Горе