Visa Electron - PayPal

dafadafa

New Member
моля Ви , с Visa Electron съм и не знам как да си е регистрирам в PayPal . Имам регистрирана Кредитна там MasterCard , обаче в падащото меню не ми дава опция за Visa Electron


п.с Видях доста такива теми , но вапреки това отговор не намерих.Съжелявам,ако се повтарям :)
 
От: Visa Electron - PayPal

прав си . стана . само че на кредитната карта всеки месец ми дават отчет ... а при VIsa Electron как да разбера кода ?
 
От: Visa Electron - PayPal

а ще ми кажеш ли ТОЧНО какво точно да кажа , защото няма да мога като се знам да го обясня с няколко думи ,а като знам банката още охраната на входната врата ще ме спре и ще ме пита за какво съм дошъл
 
От: Visa Electron - PayPal

кода за пеипала е като основание за плащането на около 5те долара който ти вземат за активиране на картата, може да го видиш ако имаш банкиране на картата ако не за тоза трябва да питаш в банката
 
От: Visa Electron - PayPal

да знам за кода . имам регистрирана mastercard кредитна само че , кадето всеки месец ти пускат по пощата извлечение ( даже и онлайн може да се види ) , но не ми е ясно с дебитната как ще стане ....какво да питам в банката ..."дайте ми извлечение по дебитната ми карта" ли ?
 
От: Visa Electron - PayPal

само този код ти трябва, и да може да поискаш извлечение там трябва да го пише, по същия начин като кредитната
 
От: Visa Electron - PayPal

да знам за кода . имам регистрирана mastercard кредитна само че , кадето всеки месец ти пускат по пощата извлечение ( даже и онлайн може да се види ) , но не ми е ясно с дебитната как ще стане ....какво да питам в банката ..."дайте ми извлечение по дебитната ми карта" ли ?
Поискай разпечатка на движенията по ДК сметката на гише.
 
От: Visa Electron - PayPal

да попитам и аз ...
изтекоха ми кредитните карти на 15 и немисля да ги подновявам
щото и без това не ги ползвам а ми друдат ламави такси

от цц имам дебитна - ще може ли с нея да се регне акаунт в адуордс според вас?
или няма да стане
 
От: Visa Electron - PayPal

Като стана въпрос за пейпал и виза електрон,бих искал да попитам,взимат ли такса от пейпал за транзакции като трябва да ти ги прехвърлят на картата (виза електрон),ако взимат,каква е таксата ? Благодаря!
 
От: Visa Electron - PayPal

Като стана въпрос за пейпал и виза електрон,бих искал да попитам,взимат ли такса от пейпал за транзакции като трябва да ти ги прехвърлят на картата (виза електрон),ако взимат,каква е таксата ? Благодаря!
EUR2.00(USD2.50) е таксата. Не знам, дали не се променя при теглене на по-големи суми, но ще изпише при withdrawal.
 
От: От: Visa Electron - PayPal

EUR2.00(USD2.50) е таксата. Не знам, дали не се променя при теглене на по-големи суми, но ще изпише при withdrawal.

толкова е като рекустнеш withdraw-a после като ти пристигнат в картата оставаш очарован че са ти взели още около 7-8 процента :)
 
От: Visa Electron - PayPal

Добре,а има ли по-подходящ вариант за по-нататъщно прехвърляне от тези разплащателни онлайн сметки на виза електрон :S
 
От: Visa Electron - PayPal

Добре,а има ли по-подходящ вариант за по-нататъщно прехвърляне от тези разплащателни онлайн сметки на виза електрон :S
Обмяна на валута с човек, който също има сметки в PayPal и BG банка.
 

Горе