Visa Epassporte

От: Visa Epassporte

аз си регнах в адуордс картата си я приема няма проблем

nikoo11 картата безплатно ти я плащат нищо не е нужно да плащаш :)
 
От: Visa Epassporte

а за тази карта имаше ли накаква верификация или може направо да се тегли
и ако да как се прави и над какви суми
 
От: Visa Epassporte

а за тази карта имаше ли накаква верификация или може направо да се тегли
и ако да как се прави и над какви суми

Като дойде трябва само да я активираш от сайта (в писмото пише как, и на картата има 1 лепенка и на нея е обяснено...)...елементарно е :mrgreen:

Visa Electron Card
ATM Cash Withdrawal Amount.........US$520.00
Single Transaction Debit Amount......US$520.00
Number of ATM Transactions...........5
Number of Transactions.................10

:wink:
 
От: От: Visa Epassporte

Като дойде трябва само да я активираш от сайта (в писмото пише как, и на картата има 1 лепенка и на нея е обяснено...)...елементарно е :mrgreen:

Visa Electron Card
ATM Cash Withdrawal Amount.........US$520.00
Single Transaction Debit Amount......US$520.00
Number of ATM Transactions...........5
Number of Transactions.................10

:wink:

благодаря, но нещо не ми става ясно какви са тези ограничения, на месец ли са и могат ли да отпаднат?
 
От: Visa Epassporte

лимита може да се дигне като изпратиш сканирана лична карта... но защо ти е да отпада 5 тегления по 520$ не са малко едвали имаш толкова кинти :d
 
От: Visa Epassporte

лимита може да се дигне като изпратиш сканирана лична карта... но защо ти е да отпада 5 тегления по 520$ не са малко едвали имаш толкова кинти :d


Първо колко са тези лимити, това на ден ли е и само сканирана лична карта достатъчна ли е те как ще се ориентират че съм си сканирал оригиналната лична карта?

520 и 5 на ден ли е?

и ако да има ли някакви ограничения и за месец или като въобще?
 
От: Visa Epassporte

Предполагам ще се уверят по същия начин като пеипала... Ако решът че има нещо съмнително ти заключват акаунта и след 100 дни пращат чек парите на името с което си се регнал. Демек снег (гориш с парите)
 
От: От: Visa Epassporte

Първо колко са тези лимити, това на ден ли е и само сканирана лична карта достатъчна ли е те как ще се ориентират че съм си сканирал оригиналната лична карта?

520 и 5 на ден ли е?

и ако да има ли някакви ограничения и за месец или като въобще?

Ти бате добре питаш, сега аз да те попитам - да не би милиони да чакаш или си изкарал нещо. Или просто питаш в преспектива, седни си на любопитният задник и изкарай някой лев и после се интересувай.

Ако и в живота си толкова последователен, значи яко си затънал баце. Хората тук първо изкарват пари и после питат за получаване им, както и за регистрация на фирми, а ти започна отзад напред.

И другото което е в сайта си пише всичко - ако използваш енергията си за по-креативни нещя в момента няма да седя и да ти обясняват хората, като на шибана маймуна...
 
От: Visa Epassporte

А ти докато си седиш на шиб*** зад***к, по-добре не се зайаждай с хората, а учи нещо.Ако си търсиш някой с когото да се зайаждаш, по-добре си намери друг.Мен не ми се занимава.Аз не съм дошъл тук за това.Какво толкова ти преча като питам.Не съм те молил да ми отговаряш нито да четеш квото пиша?Аз нама да се занимавам с твоите постове повече(нито ще ги чета), каквото и да пишеш - ти си рашаваш.

Виж мерси ама акъли не ми трябват.Ако ми трябваха, щях да попитам и за това ...
А за това дали съм закъсал или не - то си е моя работа.
Аз между другото на никой не пожелавам да закъса и на тебе също искрено НЕ ти го пожелавам ...Не бих се кефил ако някой е зле ... май както тебе

а само да ти кажа че ако някой пита колко са лимитите на някоя карта не означава че има милиони

и все пак да не забравя: БЛАГОДАРЯ ТИ ЗА ПОМОЩТА
 
От: От: Visa Epassporte

Предполагам ще се уверят по същия начин като пеипала... Ако решът че има нещо съмнително ти заключват акаунта и след 100 дни пращат чек парите на името с което си се регнал. Демек снег (гориш с парите)

тенкс, но ако е така пак изглежда че нама гаранция
 
От: Visa Epassporte

и все пак нама ли накой пич просто да отговори

"да" ли "не" и ако да то само една цифричка, това е ... нищо повече (вместо всичките други филосовски мисли)
 

Горе