Visa/Master Card

От: Visa/Master Card

Днес си направих PayPal акаунт и забелязах, че за PayPal стават само картите - Visa,MasterCard,American Express,Discover.... Не ми дава Maestro :(..
 
От: Visa/Master Card

Няма да стане. Пробвай да си извадиш виртуална карта Виза от EntroPay. Просто се регистрираш и ще трябва да захраниш примерно 5 евро от твоята Масетро към виртуалната за да я активират. След това ще можеш да я използваш навсякъде.
 
От: Visa/Master Card

Учудващ извод, до който си достигнал предвид знаейки това:

Здравейте! На 17 години съм и искам да си изкарам Visa или Master Card, защото всичко, което искаш да си купиш по интернет и най-вече от чуждестранните сайтове става чрез тези две карти. Мога ли като съм на 17 да си изкарам такава карта?
Не знам, но това не говори добре за теб. Или бързо забравяш, или тайничко си се надявал, че с тази Maestro ще „провърви“.

Отделно и в самият сайт на PP нейде някъде пишеше поддържаните карти още преди регистрация, както и в купища форумни теми из чуждестранните, навярно и тук.
 
От: Visa/Master Card

Има начин. Ако имаш роднина който има карта, има вариант да се изкара ( не се сещам как се наричаше картата) но е такава, че можеш да я използваш но само когато главната карта вкарва пари в твоята карта.
 

Горе