VoIP номер от къде е най-изгодно?

Maverick

Well-Known Member
Търся най-добрата оферта за voIP услуга с български номер. Тоест ниски цени за разговори към БГ мобилни оператори и към телефони в чужбина. Това което съм намерил като най-добра оферта е planetphone. Само, че искат постоянно да се зареждат пари, за да бъде активен номера. А на мен ще ми се налага веднъж (макс. 2 пъти) годишно за месец да набирам от номера, а през останалото време само да ме търсят.

Като краен вариант мога да ползвам и номер от друга държава стига цените за разговори да са значително по-ниски.

Знам, че има потребители във форума който ползват такива услуги и ще се радвам ако споделят мнение и отзиви.
 
От: VoIP номер от къде е най-изгодно?

Мога да ти препоръчам Нетфинити. От една година работя с тях, конфигурираха ми номера, към мобилния и съм им доволен. Потърси ги и виж, дали те устройват. За другите има голяма вероятност, да ти сечат разговорите.
 
От: VoIP номер от къде е най-изгодно?

Мога да ти препоръчам Нетфинити. От една година работя с тях, конфигурираха ми номера, към мобилния и съм им доволен. Потърси ги и виж, дали те устройват. За другите има голяма вероятност, да ти сечат разговорите.

онези от бг опен или нещо такова дето ти препоръчах преди време - какво стана ? при мен се издъниха, че нещо си нямали свързаност към другите заради някакви други... - така и си изчаках и повече и не съм ...
 
От: VoIP номер от къде е най-изгодно?

Мога да ти препоръчам Нетфинити. От една година работя с тях, конфигурираха ми номера, към мобилния и съм им доволен. Потърси ги и виж, дали те устройват. За другите има голяма вероятност, да ти сечат разговорите.

Подкрепям колегата :)
 
От: VoIP номер от къде е най-изгодно?

Благодаря за отговорите. Всички ли смятяте, че ще има прикъсвания с другите доставчици?
Други отзиви от първо лици дали има?
 
От: VoIP номер от къде е най-изгодно?

bgopen сечат и прекъсват, за 1 година от Нетфинити не съм имал проблем. Избраха ми номер, изпращат ми фактури винаги, плащам през ипея, имат 24 часа съпорт и номера ти е географски, при входящи обаждания винаги ти показват явния номер, който те повиква. ИЦН работят с тях и те ми ги препоръчаха. Договра се подписа, като ти го изпратят на пощата и го върнеш сканиран. Мисля, че тук има техен представител, но нещо го бяхте барнали по неволя и както си е обикновено за форума и май си би камшика. Мисля, че системата за смс една от известните е тяхна, та по този повод нещо беше станало. Но телефонията им става. Който иска да пробва, да ми се обади. После ще черпи някой линк, защото входящите ми разговори ги заплащам, заради пренасочването към мобилния.


онези от бг опен или нещо такова дето ти препоръчах преди време - какво стана ? при мен се издъниха, че нещо си нямали свързаност към другите заради някакви други... - така и си изчаках и повече и не съм ...
 
От: VoIP номер от къде е най-изгодно?

Нетфинити са с месечна такса, което не е много добре за мен.
platnetphone предлагат най-ниски цени за разговори и са без месечна такса, но ако насичат няма да е никак добре.
 
От: VoIP номер от къде е най-изгодно?

Планетфон колко често искат да се зарежда? Навремето ги ползвах и трябваше веднъж на 6 месеца да заредиш 5лв, което на теб май ти върши работа. Като цяло бях доволен от тях доколкото си спомням.
 
От: VoIP номер от къде е най-изгодно?

Търся най-добрата оферта за voIP услуга с български номер. Тоест ниски цени за разговори към БГ мобилни оператори и към телефони в чужбина. Това което съм намерил като най-добра оферта е planetphone. Само, че искат постоянно да се зареждат пари, за да бъде активен номера. А на мен ще ми се налага веднъж (макс. 2 пъти) годишно за месец да набирам от номера, а през останалото време само да ме търсят.

Като краен вариант мога да ползвам и номер от друга държава стига цените за разговори да са значително по-ниски.

Знам, че има потребители във форума който ползват такива услуги и ще се радвам ако споделят мнение и отзиви.

Я виж това:
www.dial123.co.uk
Не съм сигурен дали дават номе (още по български) но цената до мтел/вива е 12 ст/мин до глобул 15ст/мин
иначе безплатни номера дават от sipgate.co.uk но са в ЮК. Има и цени ако искаш да се обаждаш.
 
От: VoIP номер от къде е най-изгодно?

mgrozdanov, дa ок ми е. Дaже сa нa принципa нa вaучерите и реaлно ще могa дa си изговоря пaрите през месецa в които нямa дa съм в Бг.

Някой друг дa ги похвaли?

garnet, ще ги рaзгледaм довечерa нa спокойствие.
 
От: VoIP номер от къде е най-изгодно?

Go Telecom предлагат много добра IP телефония
 
От: VoIP номер от къде е най-изгодно?

Go Telecom предлагат много добра IP телефония

Нещо не им намирам сайта.
 

Горе