VPN реферал

VPN

New Member
Става въпрос за NordVPN, която от години е в топ 3 в бранша.
Ще ви изпратя линк от който може да си закупите план по ваш избор. Може да пробвате с едномесечен план. Той е около 30 лева. Ако ползвате моя линк ще може да ползвате програмата два месеца на цената на месечен план. В срок от един месец след като го купите може да се откажете и парите ще ви бъдат върнати.
Ако използвате моя линк аз ще получа безплатно удължаване на моя план а след два месеца вие ще можете да удължите безплатно вашия план като пратите ваш реферантен линк на друг.
Само един може да се възползва. Тъй като линка който имам е за един.
 
НОРДВПН е пълен боклук, заедно с всичките лайна дето се рекламират масивно в youtube.
Всичките са compliable с трибуквените агенциийки, нищо не е сигурно при тях, нищо не е анонимно!


Който иска да ползва VPN, който НЕ ПАЗИ данни, евтин е спрямо рекламиращите се лайна в ютуб, анонимен е, плащаш анонимно, получаваш kill switch prevention, и други неща - -знае отговора - MULVAD VPN...




Нещо такова :)

 
Който не знае - mozilla VPN-a им, който се плаща - всъщност е reseller-ски mullvad VPN. И мулвад наистина не пази нищо за вас като данни, не само че не пазят какво браузвате, но и логин детайлите са доста obsfucate - получавате номерче, което е логина ви, и няма лични данни - нито към акауйнта ви, нито към плащането.
Имат и браузър - форк на TOR, който работи out of the box с mullvad VPN прокситата :)
 
Много си е добре да ти кажа. ВПН не се ползва за да се криеш. ВПН се ползва за съвсем други неща. Например влизаш в ютуб с мексиканско ИП и гледаш мексикански реклами. ВПН е глобален мост.
Рефералния линк може да бъде употребен само от един потребител.
 
И защо не MullvadVPN ? Цакат те повече пари с ония траш, и качеството не е добро.
 
Не, мерси.

Предпочитам да си пусна VM в произволен регион на EC2 или Hetzner и да си инсталирам произволен VPN сървър с една Docker команда. Като приключа го трия.

Чисто, просто и най-вече сигурно, защото знам какво прави, дали криптира връзката и т.н. ;)
 
Не, мерси.

Предпочитам да си пусна VM в произволен регион на EC2 или Hetzner и да си инсталирам произволен VPN сървър с една Docker команда. Като приключа го трия.

Чисто, просто и най-вече сигурно, защото знам какво прави, дали криптира връзката и т.н. ;)
Интересно, това за телефон как може да работи?
 
Не, мерси.

Предпочитам да си пусна VM в произволен регион на EC2 или Hetzner и да си инсталирам произволен VPN сървър с една Docker команда. Като приключа го трия.

Чисто, просто и най-вече сигурно, защото знам какво прави, дали криптира връзката и т.н. ;)
Скороста ще падне драстично.
 
Интересно, това за телефон как може да работи?

Какво значение има, че е телефон 🤔? Ти нямаше ли хостинг компания? Би било странно да задаваш такъв въпрос ако да.

Има супер много варианти. Зависи кой какъв проблем търси да реши, какво е устройството, дали задължително трябва да минава през TCP и с какво е свикнал. На мен обикновено ми трябва двупосочен NAT и split tunnel.

За iOS и OSX използвам основно две опции:
- L2TP с IPsec. Така няма нужда от допълнителна апликация.
- Или просто OpenVPN ако много ме мързи.

С Android и Windows не съм се занимавал от 10-тина години, но предполагам и те поддържат популярните протоколи. Тогава използвахме PPTP, защото бяхме млади и тъпи 😁.
 
Какво значение има устройството?

Какво е устройството има значение, защото някои вендори все не поддържат нещо. Особено евтините за обикновените потребители. Това не са телефони де.

Така че трябваше да питаш какво значение има, че е телефон. :)
 
Последно редактирано:
Плюсовете на NORDVPN са многото възможности. Предлагат това, което са описали.
Трябва повечко търпение с този ВПН.
Минусите също са прекалено многото опции, определено ако искаш да използваш пълния потенциал не е с два клика настройки.
Минусът на всички ВПНи е че не предлагат все още дедикейтед айпи в България.
Все още не съм си използвал реферал опцията.
 
@VPN дали?

1030e26079bebc3da218e7df97fc8b8a.png
 

Горе