web сайт с на 4 езика

hasanson

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте!:)
Правя сайт за туризъм на 4 езика и искам да попитам
как е по добре българската версия на сайта да е хостнат в България/бг провайдър/ и езиците на западен провайдер или /бг провайдер с външен хост/.Искам и българските и западните посетители да го виждат в гоогле.Всъшност по принцип как се прави това за да имаш трафик.По лесно ми е да го хостна в България ,но чужденците трудно ще го зареждат и едвали да се индексира при тях.
Съвети please!
 
От: web сайт с на 4 езика

Проверяваш от къде идва потребителя(от коя страна).Ако е от чужбина по-добре да му се пуска западен език,а ако е от България-Български език.Добре е да си с чужд хостинг(доволен съм от Холандските :p ).Българите ще си го зареждат добре и за чужденците е добре :) .Важно е да избереш към коя аудитория ще се насочиш-Българска или Западна :)
Спрямо гугъл-той е с чуждо ИП и ще индексира сайта ти на чуждия език осново,но все пак той ще индексира и българският,защото робота минава през всички достъпни до него файлове :)

Това е мое мнение :)
 
От: web сайт с на 4 езика

сайта е насочен и към българи и чужденци.Мисълта ми беше бг версията В БЪЛГАРИЯ ,а en/sp/ru хостнат на чужд хост.За под-бра индексация!Очаквам от българските посетили доста добро натоварване,както и от западните потребители!Всичко е свързано с туризма в България!
 
От: web сайт с на 4 езика

Здравейте!:)
Правя сайт за туризъм на 4 езика и искам да попитам
как е по добре българската версия на сайта да е хостнат в България/бг провайдър/ и езиците на западен провайдер или /бг провайдер с външен хост/.Искам и българските и западните посетители да го виждат в гоогле.Всъшност по принцип как се прави това за да имаш трафик.По лесно ми е да го хостна в България ,но чужденците трудно ще го зареждат и едвали да се индексира при тях.
Съвети please!

и защо в 'пазар' ?! продаваш или купуваш?!
Всъшност по принцип как се прави това за да имаш трафик
като излизаш на по-предни позиции в търсачките
чужденците трудно ще го зареждат
ако си го хостваш на домашното ПЦ -да
едвали да се индексира при тях
искаш да кажеш, че ще излиза по-назад в търсенето?! щото ако не се индексира при "тях" едва ли ще се индексира и при "нас"
 
От: web сайт с на 4 езика

Как мога да го преместя в оптимизация за търсачки?
Доста често се случва българския хостинг да не бачка и затова едвали чужденци да зареждат!
И при нас и при тях важното в гооглето да си първи!
Сайта е за туризъм - едвали да искам само да е от България


 
От: web сайт с на 4 езика

допълвам всеки език ще си има собствена база данни!
 
От: web сайт с на 4 езика

Спирам темата и я прехвърлям в оптимизация за търсачки
 
Re: От: web сайт с на 4 езика

И защо толкова сложно?

ми къ? така е по-гъвкаво. иначе как ще ги сложи на отделни хостинги?
 

Горе