web design

Чудя ви се как може да се мъчите с notepad++. Верно ако пишете само html код става, но за някой скриптов език е доста неприятна програма. По-добре ползвайте Ultraedit, crack ще намерите лесно :lol:
 
icakis каза:
Чудя ви се как може да се мъчите с notepad++. Верно ако пишете само html код става, но за някой скриптов език е доста неприятна програма. По-добре ползвайте Ultraedit, crack ще намерите лесно :lol:

ми аз пиша само хтмл и цсс, друго не разбирам... :lol:
 
icakis каза:
Чудя ви се как може да се мъчите с notepad++. Верно ако пишете само html код става, но за някой скриптов език е доста неприятна програма. По-добре ползвайте Ultraedit, crack ще намерите лесно :lol:
Девелопвам цели клиентски уеб системи на Notepad++ и дори все още го намирам за по-добър редактор (повтарям редактор, не DE) от Zend.
 
аз си ползвам Дриймъра и не го сменям за нищо сега тук на тоя комп в БГ съм с PsPad по препоръка на бгкулинар , но съм крайно недоволен от него много заложено , безплатно , прави се на умен и т.н
 
icakis каза:
Чудя ви се как може да се мъчите с notepad++. Верно ако пишете само html код става, но за някой скриптов език е доста неприятна програма. По-добре ползвайте Ultraedit, crack ще намерите лесно :lol:

Не обичам кракнат софтуер...
А иначе имам и лизенциран phpedit, но Notepad++ ми е много по-удобен
 

Горе