Website Submitter в 4500+ директории

user

Member
Ето една програмка, на която попаднах днес, ровейки се в интернет:

Website Submitter is the easiest semi-automated Web promotion tool. With our software you will never need to search for places to advertise again. Easily submit multiple websites to 4500 directories.
Website-Submitter-select-all-free-general-directories.jpg

Това е адреса на официалния сайт:
http://www.submitsuite.com/screenshot.php?prod=Website-Submitter-select-all-free-general-directories
 
Последно редактирано от модератор:
От: От: Website Submitter в 4500+ директории

Тества ли го как е?:)

аз съм го пробвал, работи, но беше платена май :)
 
От: От: Website Submitter в 4500+ директории

Тества ли го как е?:)
В момента нямам нужда от добавяне на сайт в директории, затова не съм си играл с програмката. Реших, че може да е полезна и да спести много време на хората, занимаващи се с ръчно въвеждане в директории. Друг е въпроса колко са качествени тези директории и дали ще има ефект от добавянето в тях. За последно използвах подобна програма преди 10 години, по спомени се казваше нещо като Submit Wolf, и резултата беше, че започнах да получавам в електронната си поща огромни количества спам, а към сайта, който добавих, нямаше изобщо трафик от тези директории.
 
От: От: Website Submitter в 4500+ директории

Аз я имам и ключ за активиране . продавам го срещу 50 %. Ако някои иска може да направим сделка .

? има го без пари в нета!!!
 
От: От: Website Submitter в 4500+ директории

пробвал съм ги неработи добре с тях бъгва се

не съм много съгласен моето си работеше добре
 
От: От: От: Website Submitter в 4500+ директории

не съм много съгласен моето си работеше добре
Имаш ли наблюдения в колко директории беше приет след събмита?
 
От: Website Submitter в 4500+ директории

80 % от врагадените директори не са живи но можеш сам да си вкараш твой списък на
тхт файл и от там ги подкараваш мога да ти дам един който гарантирам че приемат .
 
От: От: От: От: Website Submitter в 4500+ директории

Имаш ли наблюдения в колко директории беше приет след събмита?

4естно казано не, иначе вградения лист с директории наистина е шит
 
От: Website Submitter в 4500+ директории

Добре е програмата горе-долу, а списъкът си е добре ако дадеш събмит в PR5+, иначе е полуавтоматична и е адски елементарна - просто попълва (повечето) регистрационни полета вместо теб и ти оставя CAPTCHA-та.
Съъъщият ефект може да се постигне с някой form filler за Firefox или с елементарен php скрипт.
 
От: Website Submitter в 4500+ директории

за бъгването и платената и безплатната се бъгват но това не пречи:) иначе става програмката който се занимава със събмит може да я ползва ........спестява се малко време .
 
От: Website Submitter в 4500+ директории

Ползвам програмчето отвреме-навреме. Много ясно че не е точно както го описват в рекламата - събмитването далеч не е толкова гладко и бързо - има си регистрации, препращания и обичайните глупости. Хубавото е че списъкът е по категории и може да си подбереш къде да събмитнеш и къде не. Масата директории в базата са шитави, ама кой ли го изненадва това.

Мога да пратя програмката с кракчето на всеки, който се интересува (освен ако не са много и ми писне) - няма нужда да плащате на "предприемчивото" момче с ключа..
 

Горе